מנעולן
מנעולן
whatsapp
דף הבית > החלפת צילינדר בקריית אונו

החלפת צילינדר בקריית אונו


050-8771077

בס"ד

החלפת צילינדר בקרית אונו – מה צריך לשאול לפני שניגשים לעבודה

לצערנו הרב, לעיתים אנחנו מוצאים את עצמנו מתמודדים עם דלת שהמפתח שלה לא מצליח לפתוח את המנעול ועל כן, אנחנו לא יכולים להיכנס פנימה או לצאת החוצה. במצב כזה, סביר להניח שיש צורך לבצע החלפת צילינדר. מצב זה קורה כשהצילינדר של הדלת נתקע ולא יכול לזוז, אז הדלת לא יכולה לנוע קדימה או אחורה, פנימה והחוצה, ולכן אי אפשר לפתוח אותה. מדובר על מצב קיצוני אומנם אך הוא קורה לא פעם ולכן יש צורך לדעת כיצד לטפל בו, גם בשביל שנוכל לחזור ולהשתמש בדלת וגם בשביל שלא יחזור שנית. החלפת צילינדר בקרית אונו או בכל מקום אחר, מתבצעת על ידי איש מקצוע, מנעולן או מומחה אחר לדלתות ומנעולים, אשר מחזיק בידיו ציוד מקצועי שמאפשר לו לפרק את הצילינדר הישן ולהחליפו בחדש. כשאנחנו מתכוונים להזמין איש מקצוע כזה אלינו הביתה, חשוב שנדע בדיוק מה לשאול אותה בשביל לדעת אם הוא עושה את העבודה כמצופה ממנו.


החלפת צילינדר בקרית אונו


השאלות שצריך לשאול

נניח ואנחנו מזמינים מומחה להחלפת צילינדר בקרית אונו, מה עלינו לשאול אותו? תחילה, חשוב שהוא יסביר לנו מה בדיוק הבעיה וכיצד היא נוצרה. כך נבין מה בדיוק קרה. לאחר מכן, חשוב שהוא יסביר לנו כיצד לטפל בבעיה, כיצד הוא מתכוון לפרק את הצילינדר ולהחליף אותו. בשלב הבא, חשוב לשאול אותו, באילו צילינדרים אפשר להחליף את הצילינדר הישן, מה האופציות שעומדות לרשותנו, מאחר ויש מספר דוגמאות, אז רצוי שנבחר בדוגמא שיכולה להתאים למבנה של הדלת שלנו.

עלויות מול איכות

מלבד שאלות לגבי סוג ואופי העבודה, וכן שאלות על איכות העבודה, מוטב שנשאל אותו גם כמה זה יעלה לנו. החלפת צילינדר בקרית אונו ובכלל, זה לא עסק זול, מאחר ועלינו לרכוש צילינדרים חדשים, מנעול חדש, והתקנתו אף היא איננה זולה.


החלפת צילינדר בקרית אונו


פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר

אצלנו בהודיני חכמת המנעול, תוכלו ליהנות מהצעת מחיר אטרקטיבית ונוחה לכל כיס. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם. הטלפון שלנו הוא 054-2487539.

הצהרת נגישות לאתר