מנעולן
מנעולן
whatsapp
דף הבית > קיצור דלת ממד מחיר

קיצור דלת ממד מחיר


050-8771077

בס"ד
לקוחות יקרים, חשוב שתדעו - קיצור דלת ממד חובה שיבוצע רק ע"י מקצוען אמיתי! איש מקצוע בעל ניסיון בתחום ומדויק שיעשה עבודה נקייה וטובה, אל תתפשרו על פחות מכך עבור בטיחותכם ועבור בטיחות משפחתכם. דלת ממ"ד היא הדלת החשובה ביותר בין דלתות הבית השונות ובעת הצורך להכנס לחדר הממד חשוב שתרגישו בטוחים ומוגנים. רק בעל מקצוע מיומן ומנוסה ידע להעניק לדלת שלכם את שירות ההתקנה/הקיצור/החיזוק הנחוץ לה ברמה גבוהה. אז אם אתם מחפשים איש מקצוע שיבצע בביתכם קיצור דלת ממד מחיר - הגעתם למקום הנכון.


מתי נחוץ קיצור דלת ממ"ד?

לעיתים בעת החלפת ריצוף או שדרוג ועיצוב הרצפה מחדש עלולה להיווצר עליה או חוסר סימטריה בין הרצפה החדשה לבין הדלת הקיימת, בגלל שמדובר על דלת ממ"ד ולא על דלת רגילה חשוב מאוד לבצע פעולה של קיצור דלת ממ"ד על מנת למנוע חדירת גזים בעת מצב בטחוני כזה או אחר, דלת הממ"ד חייבת להגן עליכם מכל משמר בהיותכם בחדר עצמו ולמנוע חדירה של חומרים רעילים.אם אתם משפצים או מחדשים גובה הריצוף משתנה ועליכם במיידית לקרוא לאיש מקצוע שמבין בתחום על מנת שיעשה את הנדרש מבחינת קיצור הדלת, חיזוקה, גימור איתן ועוד, אין זה חשוב אם בעל המקצוע מגיע לפני, במהלך או אחרי חידוש הרצפה - הוא כבר ידע להתאים את הדלת למצב הרצוי.

מה כולל התהליך?

ראשית עליכם ליצור קשר עם בעל המקצוע, לקבל הצעת מחיר ומפרט מלא אודות תוכנית קיצור הדלת. בדר"כ שיטת העבודה היא כזו: פירוק הדלת והשכבתה, פירוק הסוגר התחתון, חיתוך הדלת לגובה המתאים, התקנת הסוגר התחתו מחדש, יישור וגימור מקצועי, התקנת הדלת מחדש, איזון הצירים, בדיקה ע"פ כל תנאי הבטיחות הנחוצים, שמירה על סדר וניקיון ובזה מסתיים הסיפור. אתם נהנים מדלת ממ"ד חדשה המתאימה לגובה הרצפה ומעניקה לכם ולמשפחתכם ביטחון מלא!

אודותינו

חברת הודיני מנעולים מעניקה שירות ללקוחותיה למעלה מ 10 שנים , שירות הגון ומקצועי, מהיר ובמחירים לכל כיס. היכנסו לאתר שלנו והתרשמו מהמחירון הגלוי לכל לקוח עבור שירותינו השונים: מנעולים ואביזרים, התקנת דלתות, קיצור דלת ממד מחיר, פריצת מנעולים, פריצת רכבים, חילוף רכבים ועוד. להכנסות לאתר http://www.houdini.co.il/, למידע וייעוץ טלפוני חייגו 050-8771077 ונשמח לעזור.הצהרת נגישות לאתר