מנעולן
מנעולן
דף הבית > דלת מתקפלת - הרמוניקה

דלת מתקפלת - הרמוניקה

בס"ד

מלא את פרטייך ונחזור אליך.
 
שם :
טלפון:
דואר אלקטרוני:
הערות:

 


   

בס"ד

דלת הרמוניקה

דלתות הרמוניקה, או בשמן השני דלתות אקורדיון, הינן פתרון מעולה לסגירת פתחים בתוך הבית או בעסק. דלת הרמוניקה יכולה להתחבר בכל מקום בו לא תיכנס דלת אחרת אשר נעה על צירים. בעצם ניתן לומר כי דלת הרמוניקה, היא הפתרון היחידי שהוא לא דלת, אבל עדיין מעניק חציצה ויזואלית ופיסית בין מרחבים.

דלתות הרמוניקה קיימות בשוק בוריאציות שונות ומגוונות. למרות החומר הפשוט ממנו עשויה דלת הרמוניקה, הטכניקה בה מייצרים אותה ומבנה של דלת הרמוניקה, מייחד אותה במחיר שלעיתים לא מתקבל אצל הצרכן ואף לא לדעת המתקין שרוכש דלת הרמוניקה. אך לעומת הפתרון שרק דלת הרמוניקה יכולה לתת לעומת שאר סוגי המחיצות והדלתות, ערך המחיר של הדלת הרמוניקה מאבד חשיבות.

רווחת הידיעה כי דלת הרמוניקה (אקורדיון), היא המצאה ישראלית, אך למעשה מדובר בדלת שיוצרה לראשונה באיטליה, היא זאת אשר מצאה את הפתרון ליצור של דלת אקורדיון, דלת הרמוניקה שמתקפלת באופן נח ושקט ובעלת יכולת להימתח בין משקופי החדר ואף לכמה מטרים.
דלתות הרמוניקה מתקפלות קיימות בשוק מזה כמה עשורים ועד היום לא קם להן מתחרה או תחליף חכם או שימושי יותר.

ישנם המון יצרנים של דלתות מתקפלות, כמובן שגם הסינים מנסים לתפוס נתח משוק דלתות הרמוניקה ומציעים מוצר במחיר של 50 אחוז פחות מערך דלת הרמוניקה איטלקית. אך לצערם של הלקוחות אשר חוסכים מחצית מהכסף, כך גם הזמן שבו תישאר דלת הרמוניקה סינית עמידה יתקצר בחצי.

 

כמו כן, גם בין האיטלקים יש תחרות ואפילו קיימים יצרנים ישראלים של דלתות הרמוניקה ומחיצות מתקפלות שמשתדלים להגיע לרמות גימור ואיכות דומות. דלתות הרמוניקה משווקות על ידי חברות גדולות ומתקינים כאחד. היתרון של רכישה אצל משווקים קטנים של דלתות הרמוניקה, הוא שניתן לקבל גם התקנה בתוספת קטנה ואחריות על שניהם ביחד.

לסיכום, דלתות מתקפלות, דלתות הרמוניקה או דלתות אקורדיון, איך שיקראו להם, הינן פתרון נח וקל לסגירת פתחים באופן מהיר וללא סרבול של לכלוך ו-או בניה נוספת.

 

להזמנת דלת מתקפלת/הרמוניקה צור קשר:

                             ישי 0508771077

הקודם   1   הבא