מנעולן
מנעולן
whatsapp
דף הבית > פריצת מנעולים בפ"ת

פריצת מנעולים בפ"ת


054-2487539

בס"ד

מלא את פרטייך ונחזור אליך.
 
שם :
טלפון:
דואר אלקטרוני:
הערות:

 


   


פריצת מנעולים בפ"ת

חברת הודיני פעילה בשוק הדלתות והמנעולים כבר שנים ארוכות, ומספקת שירות התקנה, תיקון, הרכבה והחלפה של דלתות ומנעולים למגוון רחב של לקוחות במגזר העסקי, התעשייתי, המוסדי והפרטי. החברה משווקת מגוון פתרונות נעילה החל מהפתרונות הפשוטים והזולים ביותר, ועד הפתרונות החדשניים והמתקדמים ביותר, הכל בהתאם לצרכי הלקוח. אנו מעניקים שירותי פריצת מנעולים, החלפת מנעולים, התאמת פתרונות נעילה לכל בית ועסק, ואנו עושים את זה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר מזה שנים.

אנו נחלץ אתכם בכל שעה ובכל יום

זה לא נעים להגיע לבית, להכניס את המפתח למנעול, לסובב ולגלות שנשארתם עם חצי מפתח ביד. זה לא נעים, כי זה אומר שאתם תקועים עכשיו מחוץ לבית, ועומדת לפניכם הוצאה גדולה על תיקון המנעול והדלת, או ככה לפחות אתם חושבים. אנחנו בהודיני מציעים לכם שירותי פריצת מנעולים בפ"ת בכל שעה, ובכל יום, גם אם זה קורה לכם באמצע הלילה ואין לכם למי לפנות. אנחנו נגיע למקום, וננסה לחלץ אתכם מהמצוקה תוך שמירה על מינימום פגיעה בדלת הקיימת. בכל מקרה, נוכל להבטיח לכם שנציע לכם עסקה הוגנת, מבלי לנצל את מצבכם הרגיש.

מהירים, זמינים ונגישים לכולם כל הזמן

החלפת מנעולים, פריצת מנעולים, או כל שירות אחר של מנעולן, את כל אלה אנו מספקים ללקוחות עסקיים ופרטיים, הן בזמן שיגרה והן בשעות חירום של צורך בפריצת דלת או מנעול. את כל פעילותנו אנו מקיימים עם כל האישורים הנדרשים, ותחת הגדרות החוק והתקנות הרלוונטיות. אנו מוכרים באזור פ"ת ובאזור מרכז הארץ כחברה מובילה בכל הקשור לפריצת מנעולים לבית, לעסק, לרכב או לכל מבנה אחר, ואת הכל אנחנו עושים במהירות רבה, בזמינות גבוהה, ובנגישות לכל לקוח בשעת צרה.הצהרת נגישות לאתר