מנעולן
מנעולן
whatsapp
דף הבית > קיצור דלת ממ"ד

קיצור דלת ממ"ד


050-8771077

בס"ד

מלא את פרטייך ונחזור אליך.
 
שם :
טלפון:
דואר אלקטרוני:
הערות:

 


   


בס"ד

קיצור דלת ממ"ד

ממ"ד-מרחב מוגן דירתי

שכיחות הדירות בהן מותקנות דלתות ממ"ד בחדרי ביטחון. כמו כן רבות הדירות אשר עברו שיפוץ או לפחות ריצוף חדש , דבר אשר ב90 % מהמקרים מצריך פירוק של דלת הממ"ד, כיוון שמבנה דלת הממ"ד כזה שאינו מאפשר כיוון גובה ע"י הרמת הסף התחתון (דבר הקיים בפלדלת, בדלת כניסה לבית).

על כן לאחר פירוק הדלת והחלפת צילינדר במכבים יש צורך להזמין דלת חדשה שתתאים לפי הגובה של הפתח החדש שנוצר בעקבות הריצוף שנוסף והשתנה בבית.

אך מכיוון שעלות דלת ממ"ד חדשה עלולה להגיע ל2600 ₪ כולל התקנה, ההעדפה של רוב בעלי הדירות היא קיצור דלת הממ"ד והתקנתה מחדש.

יש אשר יטענו כי דלת ממ"ד אשר עברה חיתוך וקיצור אינה עומדת בתקן הנדרש ע"י פיקוד העורף.ונכון הדבר, אך רק בנוגע לאטימה של החדר הממ"ד ע"י הגומי שמותקן בדלת. גומי זה מקיף את כל מסגרתה של דלת הממ"ד ובעת נעילת הדלת מאפשר אטימה הרמטית של הפתח  ומונע חדירה של אויר או במקרה אחר (לא עלינו) גז מסוג כזה או אחר או חומר כימי כל שהוא.

לכן  יש לציין כי קיצור דלת הממ"ד התאמתה והתקנתה מחדש בפתח הקיים, אפשרי ומקובל, זאת למרות אי האטימה ההרמטית אשר נוצרת בחלק התחתון של דלת הממ"ד, כיוון שהחיתוך נעשה מלמטה וגורע עם הפדלה גם את הגומי. אך הגנה מפני הדף של טילים שרירה וקיימת.

בעלי דלת ממ"ד שלא יכולים לאפשר לעצמם להזמין דלת ממ"ד חדשה או החלפת צילינדר במכבים , (תהליך האורך כ35 ימי עבודה ועולה יותר מ2,000 ₪), ושמעוניינים להחזיר  את הדלת שהעלתה אבק במחסן מאז השיפוץ,

יכולים לקבל שרות זה באופן מיידי וכן לאפשר לאטום את חדר הממ"ד מפני הדף ולהגן על בני הבית. עלות קיצור דלת ממ"ד הינה 480 ש"ח + מע"מ  ולעיתים משתנה בהתאם לסוג דלת  הממ"ד והמבנה של הלא סטנדרטי.

 

לקיצור דלת ממ"ד והתקנתה מחדש או החלפת צילינדר במכבים צור קשר:

                             ישי 0508771077

הקודם   1   הבא


הצהרת נגישות לאתר