מנעולן
מנעולן
whatsapp
דף הבית > צילינדר רב בריח

צילינדר רב בריח


054-2487539

בס"ד


תיקון, החלפה ופריצת צילינדר רב בריח על ידי אנשי מקצוע מן השורה הראשונה

אם יש לכם דלת רב בריח בבית או במשרד, אתם בהחלט זוכים להגנה נאותה על ביתכם מפני פריצה או חדירה לא מורשית אל שטחכם הפרטי. יחד עם זאת, העובדה שלכל פורץ יהיה קשה לפרוץ את דלת הרב בריח שלכם, אומרת שגם לכם יהיה מאוד קשה לעשות את זה, וגם למנעולן שאינו מקצועי תהיה זו משימה קשה. על כן, אם יש לכם צילינדר רב בריח, ואם הצילינדר סובל מתקלה שמונעת מכם לפתוח או לנעול את הדלת, או שמראה סימנים כאילו זה הולך להגיע לכדי מצב כזה, אתם רוצים למצוא את המנעולנים המקצועיים ביותר, שיודעים להתמודד עם כל אתגר פריצה, תיקון, התקנה או החלפת מנעולי רב בריח.

אחיזה מושלמת של דלת הפלדה במשקוף

הרעיון של מנעול רב בריח הוא פשוט למדי, על אף שהמנגנון ליישומו הוא מתוחכם ומורכב. מנעולים אלה מיועדים ליצור אחיזה מירבית של הדלת במשקוף הפלדה על מנת למנוע כל אפשרות של פריצה באמצעות עקירת או שבירת הדלת עצמה. בכל סיבוב של המפתח, נעים מספר בריחים העוברים דרך הדלת עצמה, אל עבר חורים ייעודיים במשקופי הדלת מארבעה כיוונים. כאשר הדלת נעולה, היא נאחזת למעשה בארבעת צידי המשקוף, כך שלא ניתן לשבור את הדלת או לעקור אותה ממקומה ללא המשקוף, והמשקוף הרי תפוס בקיר הבטון של הבית, כך שמשימה זו היא בלתי אפשרית ללא ציוד כבד במיוחד.
צילינדר רב בריח בסט שיש

התקנה, תיקון או פריצה של מנעולי רב בריח – עבודה למקצוענים בלבד

כאשר אתם זקוקים לתיקון, החלפה, פריצה או התקנה של צילינדר רב בריח, הקפידו לעשות את זה עם המקצוענים ביותר. התקנה לא נכונה, ואפילו לא מדוייקת, יכולה ליצור בעיות רבות בהמשך הדרך, וזאת לאור מספר הבריחים הרב העוברים בתוך הדלת, ומיועדים להגיע בדיוק ליעדם בצורה חלקה ומדוייקת. הודיני מנעולים מציעה לכם בדיוק את השירות הזה, שירות של מנעולנים מקצוענים המבצעים את כל העבודות והמשימות הקשורות בכל סוג של מנעול.

הודיני מנעולים – חברה עם רישיון

הודיני מנעולים היא חברת מנעולים וותיקה ומקצועית, בעלת מוניטין רב של חברה אמינה וזולה בכל אזור המרכז וגוש דן. החברה מציעה שירותים מסביב לשעון ועבור כל סוגי המנעולים והיישומים לרבות דלתות כניסה, דלתות רכב, כספות, שערים, מנעולי תלייה וכדומה. כל צוות המנעולנים המועסקים בחברה הם מנעולנים מורשים בעלי תעודת יושר ובעלי רישיון עבודה כמנעולנים מטעם משטרת ישראל

הצהרת נגישות לאתר