יצירת קשר בטלפון יצירת קשר בוואטסאפ
open
החלפת מנעולים במרכז
מחירון ל החלפת מנעולים במרכז


המחירים אינם כוללים מע"מ
מחיר לילה
עד 22:00
  מחיר יום
עד 17:00
   
179   99   פתיחת דלת טרוקה
229   149   פריצת דלת נעולה
299   179   פריצת ג'ואל (מנעול כספת) ג'ואל
249   149   פריצה לרכב (סטנדרטית)
329   299   צילינדר לפלדלת תוצרת רב בריח או מולטילוק שנה אחריות
239   199   צילינדר לפלדלת תוצרת חוץ + התקנה (שנה אחריות)
199   199   צילינדר רגיל (דלת עץ) + התקנה
479   379   מנעול כספת עליון + התקנה
1,690   1,790   דלת "רב בריח" (5 שנים אחריות)
429   379   מנגנון "רב בריח" + התקנה
799   599   מנגנון "שריונית-חוסם"
99   99   עינית לדלת + התקנה
119   119   סגר ביטחון לדלת + התקנה
119   119   מעצור (סטופר) לדלת + התקנה
349   349   ציפוי טפט לפלדלת צד אחד

מחירון ל החלפת מנעולים במרכז

 

החלפת מנעולים במרכז

.

החלפת מנעולים במרכז

חברת הודיני פעילה בתחום המנעולים והדלתות מזה שנים רבות, ומעניקה שירותי מנעולן מגוונים לכל דורש, הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי. החברה מספקת שירותי התקנה, תיקון, הרכבה והחלפת דלתות, החלפת צילינדר בת"א דלתות פלדה, דלתות עץ, דלתות חירום וכל מגוון הדלתות הקיים. כמו כן, שירותי מנעולן סביב פריצת מנעולים, החלפת מנעולים, התקנת ותיקון מנעולים בבית, במשרד, במפעל או ברכב. התקנת עינית לדלת, התקנת סטופר דלת, ידיות בהלה, תיקון או החלפת צילינדר, ועוד מגוון רחב של שירותים, ברמה מקצועית גבוהה ובאחריות מלאה.

להקדים תרופה למכה

אחד משואבי האנרגיה הגדולים ביותר שקיימים בלא מעט בתים הוא כל תהליך נעילת ופתיחת דלת הכניסה לבית. אחרי שנים של שימוש, המנגנון הפנימי הוא כבר לא אותו דבר, אבק חודר לכל פינה, לעיתים אפילו חלודה, וכל תהליך הפתיחה והנעילה של המנעול הופך להיות סכנה ממשית לשבירת המפתח בתוך המנעול. בדיוק בשלב הזה, צריך לעצור ולקבל החלטה על החלפת מנעול לפני שיגיע הרגע שבו אתם נתקעים מחוץ לבית עם מפתח שבור במנעול, ושום דבר מועיל שאתם יכולים לעשות כדי לחלץ עצמכם מהצרה. הקדימו תרופה למכה והזמינו שירות של החלפת מנעולים והחלפת צילינדר בת"א כדי לרענן שוב את מנגנון הנעילה של דלת ביתכם.

החלפת מנעולים באחריות מלאה

אנו בחברת הודיני נגיע אליכם לבית, למשרד או למפעל, נבחן את המנעול ונציע לכם דרך טיפול. כמובן שאין דבר שאי אפשר לתקן, אבל במרבית המקרים, עלות תיקונם של מנעולים הופכת להיות לא כדאית, והפתרון הטוב ביותר הוא החלפת מנעול למנעול חדש ורענן שישרת אתכם עוד שנים רבות קדימה. אנו מתמחים בכל התחום של החלפת מנעולים, מספקים רמת שירות גבוהה ואחריות מלאה על כל עבודות התיקון וההחלפה שלנו. החלפת מנעולים והחלפת צילינדר בת"א הוא תהליך פשוט למדי, אך צריך להתבצע בידיים מקצועיות על מנת להבטיח אורך חיים גבוה, ותפקוד חלק של המנעול לאורך זמן. אם אתם מתגוררים במרכז הארץ ואתם מרגישים שהמנעול שלכם נמצא בשלבי החיים האחרונים שלו, אנו נחליף לכם אותו בעלות הכדאית ביותר באזור המרכז