מנעולן
מנעולן
whatsapp
דף הבית > החלפת צילינדר בלוד

החלפת צילינדר בלוד


054-2487539

בס"ד

החלפת צילינדר בלוד – מתי אנחנו עושים את זה?

ישנם דברים מסוימים שאנחנו צריכים להתקין או להחליף בבית במועדים מסוימים. ברור לכל, שאנחנו נקנה מזגן או דוד שמש, כשאנחנו ניכנס לבית, ולרוב אנחנו נחליף אותם אחרי מספר שנים, נגיד 15 או 20 שנה, שכן זו תוחלת החיים של מכשירים מסוג זה. לעומת זאת, מטבח אנחנו יכולים להחזיק במשך עשרות שנים ולא להחליף כלל או להחליף כשאנחנו רוצים לשפץ אותו ולבנות לעצמנו מטבח חדש, מודרני וגדול יותר. אין כאן מדיניות ברורה, אין כאן מתודה אחת, אנחנו יכולים לעשות את זה מתי שנוח לנו, כשיש לנו זמן ומשאבים. כאשר מדובר על החלפת צילינדר בלוד או בכל מקום בארץ, זה כבר עניין אחר לגמרי. מאחר ואנחנו לא מחליפים צילינדר ככה סתם, למעשה, אנחנו לא נתייחס לנושא הזה עד שאנחנו נגלה שיש צורך להחליף מסיבות שונות כפי שנוכל לראות מיד. חשוב לציין, החלפת צילינדר בלוד כמו בכל מקום אחר בארץ, יתבצע מן הסתם על ידי אנשי מקצוע, ובדומה למזגן או דוד שמש בעונות מסוימות, אנחנו נצטרך לעשות את זה מיידית ולא לחכות עם זה.


כשהדלת לא נפתחת זה סימן

אנחנו נבצע החלפת צילינדר בלוד או בכל מקום אחר, כשאנחנו מגלים שהדלת בדירה או בעסק לא נפתחת. זה סימן בשבילנו שהצילינדר איננו תקין ועל כן יש צורך להחליף אותו. חשוב לומר, הרבה פעמים אנחנו נגלה את זה באמצע הלילה כשנרצה לפתוח את הדלת ולהיכנס או לצאת מהדירה, לכן חשוב להיות מסוגלים ליצור קשר עם מנעולן מקצועי שמתמחה בכך ויכול להגיע אלינו כמה שיותר מהר.

כשפרצו או ניסו לפרוץ לנו

דוגמא אחרת היא, אם ניסו, הצליחו או לא הצליחו, לפרוץ את הדלת של הבית או העסק, זה סימן בשבילנו להחליף את הצילינדר מאחר וכנראה הוא נשבר או יכול להישבר אם לא נחליף אותו בהקדם.
החלפת צילינדר בלוד

פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר

אצלנו בהודיני חכמת המנעול תוכלו לקבל את כל המידע שנדרש על החלפת צילינדר בלוד. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. הטלפון שלנו הוא 054-2487539.

הצהרת נגישות לאתר