יצירת קשר בטלפון יצירת קשר בוואטסאפ
open
פורץ מנעולים ברעות
מחירון ל פורץ מנעולים ברעות


המחירים אינם כוללים מע"מ
מחיר לילה
עד 22:00
  מחיר יום
עד 17:00
   
179   99   פתיחת דלת טרוקה
229   149   פריצת דלת נעולה
299   179   פריצת ג'ואל (מנעול כספת) ג'ואל
249   149   פריצה לרכב (סטנדרטית)
329   299   צילינדר לפלדלת תוצרת רב בריח או מולטילוק שנה אחריות
239   199   צילינדר לפלדלת תוצרת חוץ + התקנה (שנה אחריות)
199   199   צילינדר רגיל (דלת עץ) + התקנה
479   379   מנעול כספת עליון + התקנה
1,690   1,790   דלת "רב בריח" (5 שנים אחריות)
429   379   מנגנון "רב בריח" + התקנה
799   599   מנגנון "שריונית-חוסם"
99   99   עינית לדלת + התקנה
119   119   סגר ביטחון לדלת + התקנה
119   119   מעצור (סטופר) לדלת + התקנה
349   349   ציפוי טפט לפלדלת צד אחד

מחירון ל פורץ מנעולים ברעות

 

פורץ מנעולים ברעות


פורץ מנעולים ברעות – המשמעות של מנעול אצבע

בשנים האחרונות אנחנו שומעים יותר ויותר על כלים ביומטריים. אנחנו שומעים על כך בהקשר של משרד הפנים והמאגר הביומטרי, אנחנו שומעים על כך בהקשר של מכשירי פלאפון ומכשירים אחרים אשר הדרך היחידה לפתוח אותם היא באמצעות טביעת אצבע, וכן אנחנו שומעים על כך בהקשר של מנעולים ביומטריים, מנעולי אצבע למבנים, משרדים ועוד. כל פורץ מנעולים ברעות ובכל מקום אחר, גדול וקטן, ידע להסביר ולהמליץ לנו להתקין מנעול ביומטרי איתו נוכל להשתמש בצורות ולצרכים שונים. אנחנו יכולים לעשות בו שימוש נרחב אשר יכול למנוע כניסה של אנשים זרים ולא מורשים, בין אם זה לבית או לעסק שלנו. המשמעות של מנעול ביומטרי הוא פשוט, במקום שנצטרך להכניס מפתח או כרטיס, דברים שניתן לשכפל, להעתיק או לגנוב מאיתנו, הרי שבשביל לפתוח את הדלת אנחנו נצטרך להשתמש בטביעת אצבע שלנו. מדובר על אמצעי שהוא הרבה יותר מסובך לגנוב ועל כן זה מאוד מקשה על אנשים שרוצים להיכנס פנימה, לעשות כך.


פורץ מנעולים ברעות


מתי נשתמש במנעול אצבע

כל פורץ מנעולים ברעות ובמקום אחר, ימליץ לנו להתקין מנעול אצבע במקומות ספציפיים ולא בכל מקום. אין היגיון כלכלי או אחר להתקין מנעול כזה בכניסה לבית, אך יש היגיון להתקין בכניסה לחדרים מסוימים בבית (למשל חדר בו יש כספת או מסמכים אישיים), כמו כן יש היגיון להתקין מנעול כזה בכניסה למשרד או לעסק אחר. אנחנו יכולים להזמין פורץ מנעולים ברעות שמתמחה בהתקנת מנעול אצבע על כספות או בדלתות מיוחדות שאנחנו לא מעוניינים שיהיה ניתן לפתוח בקלות.

איך פורצים מנעול כזה

כמו מנעול רגיל, גם מנעול ביומטרי אפשר לפרוץ במקרה הצורך, לשם כך יש צורך בפורץ מנעולים שמתמחה בכך, פורץ אשר עבר השתלמויות על מנעולים ביומטריים והוא יודע כיצד לבצע את הפריצה אליו בצורה טובה מבלי לגרום לו נזק.

פנו אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם

אם אתם מחפשים פורץ מנעולים ברעות או בכלל, שמתמחה במנעולים ביומטריים, פנו אלינו עוד היום, הודיני חכמת המנעול, טלפון 073-7608899. מנעולן ברעות כמו מנעולן בכל אזור אחר בארץ יצטרך להיות אחד אשר מבין ללקוחותיו וזאת על מנת שיחשב למומלץ. כך למשל, הודיני חכמת המנעול יהיה אופציה מומלצת ובעבור כל אחד מכם וזאת מכיוון שזהו מנעולן אשר ניחן בניסיון עבודה של שנים וזאת כאשר הוא שקוף לחלוטין בכל הנוגע למחירים שהוא דורש מלקוחותיו.

פשוט וקל - פריצת דלתות נכונה

פריצה של דלתות בצורה נכונה זהו דבר פשוט למדי ולאור זאת כל אחד מכם יכול להיות בטוח כי הדרך הטובה ביותר מצדו לפעול תהיה פשוט על ידי כך שיוודא כי הוא מקדיש לעניין כולו את מלוא החשיבות שמגיע לו. כלומר תצטרכו לוודא כי אתם פועלים בצורה כזו לפיה אתם מוודאים כי אתם ניגשים בהקדם אל הודיני חכמת המנעול וזאת על מנת שיבחן את המצב ויטפל בו.

מענה לכל סוגי הדלתות שקיימות

הודיני חכמת המנעול מחזיק בניסיון של שנים רבות וזאת בכל הנוגע להתמודדות עם פריצת דלתות ומכל הסוגים. לפיכך תוכלו להיות בטוחים כי זהו מנעולן יוצא דופן ואמין לחלוטין אליו יהיה ניתן לפנות. זה יהיה האדם אליו תוכלו לפנות וזאת לשם מציאת המענה המקצועי ביותר ואין זה משנה שמא מדובר בדלת פלדה, דלת ענקית, של בית או של משרד חיצוני.

לפעול במהירות - עניין חיוני במקרים רבים

הודיני חכמת המנעול יוכל לספק לכל אחד מכם מענה מקצועי ומהיר וזאת מסביב לשעון. הזמינות של הודיני יחד עם המחירים צפויים להפוך את הבחירה שלכם בו לקלה ובצורה יוצאת דופן. הרי זה יהיה האדם שיוכל להפוך את החיים שלכם להרבה יותר שקטים וזאת בכל המובנים. בעזרת שירותיו תוכלו למצוא בדיוק את שאתם רוצים וזאת בכל הנוגע לדבר. מנעולן ברעות נחשב למוביל בתחומו וזאת מכיוון שהוא שם בראש ובראשונה את השירות שלו. לאחר מכן כל שאר הדברים. לפיכך אם אתם מחפשים אחר מנעולן ברעות שיוכל להעניק לכם את המענה הטוב ביותר, זהו ללא ספק האדם עבורכם. מנעולן ברעות כדוגמת זה הנו אחד שקשה מאוד למצוא היום. אז חייגו 073-7608899!