יצירת קשר בטלפון יצירת קשר בוואטסאפ
open
החלפת צילינדר פלדלת מחיר
מחירון ל החלפת צילינדר פלדלת מחיר


המחירים אינם כוללים מע"מ
מחיר לילה
עד 22:00
  מחיר יום
עד 17:00
   
179   99   פתיחת דלת טרוקה
229   149   פריצת דלת נעולה
299   179   פריצת ג'ואל (מנעול כספת) ג'ואל
249   149   פריצה לרכב (סטנדרטית)
329   299   צילינדר לפלדלת תוצרת רב בריח או מולטילוק שנה אחריות
239   199   צילינדר לפלדלת תוצרת חוץ + התקנה (שנה אחריות)
199   199   צילינדר רגיל (דלת עץ) + התקנה
479   379   מנעול כספת עליון + התקנה
1,690   1,790   דלת "רב בריח" (5 שנים אחריות)
429   379   מנגנון "רב בריח" + התקנה
799   599   מנגנון "שריונית-חוסם"
99   99   עינית לדלת + התקנה
119   119   סגר ביטחון לדלת + התקנה
119   119   מעצור (סטופר) לדלת + התקנה
349   349   ציפוי טפט לפלדלת צד אחד

מחירון ל החלפת צילינדר פלדלת מחיר

 

החלפת צילינדר פלדלת מחיר


ניסיון רב שנים - הודיני

חברת הודיני פעילה בתחום המנעולים והדלתות מזה למעלה מ 10 שנים, ומעניקה שירותי מנעולן מגוונים לכל דורש, הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי. החברה מספקת שירותי התקנה, תיקון, הרכבה והחלפת דלתות, החלפת צילינדר פלדלת מחיר, דלתות עץ, דלתות חירום וכל מגוון הדלתות הקיים. כמו כן, שירותי מנעולן סביב פריצת מנעולים, החלפת מנעולים, התקנת ותיקון מנעולים בבית, במשרד, במפעל או ברכב. התקנת עינית לדלת, התקנת סטופר דלת, ידיות בהלה, תיקון או החלפת צילינדר, ועוד מגוון רחב של שירותים, ברמה מקצועית גבוהה ובאחריות מלאה.

אנחנו פה בשבילכם

כל מי שמחפש פורץ מנעולים שיחלץ אותו מצרה או פורץ מנעולים שיבצע "ביקור בית" לשם הערכה מקצועית של מנגנוני הנעילה שלו, ימצא את מבוקשו ב"הודיני – חוכמת המנעול". בהודיני עובדים אך ורק מנעולנים מומחים ומורשים בעלי ניסיון רב. נתקעת מחוץ לבית או מחוץ לרכב מבלי יכולת להיכנס? פורץ מנעולים מקצועי של הודיני כבר בדרך אליך. מעוניין לבדוק עד כמה מערכות ההגנה שלך יעילות? פורץ מנעולים מוסמך של הודיני יעשה זאת ברצון. ומעבר למקצוענות הטכנית, "הודיני – חוכמת המנעול" מתגאה בשירות האמין והאחראי, ההוגן והאדיב. הזמנת פורץ מנעולים של הודיני וקיבלת הצעת מחיר – זה בדיוק המחיר אותו תתבקש לשלם, ללא "הפתעות" וללא "אי הבנות". הקליקו למידע נוסף אודות החלפת צילינדר


 

שירות אמין ומסור - אל תתפשרו על פחות מזה

חברתנו מתמחה במוצרי נעילה והגנה ומעניקה שירות בכל הארץ לכל מגוון הלקוחות, לזכותנו אלפי לקוחות מרוצים שלקחו את השירות שלנו, בתי עסק, דירות מפעלים ולקוחות קבועים שיודעים שכשיש בעיה עם דלת או מנעול ונדרש טיפול מהיר ומקצועי, אמין ובמחיר אטרקטיבי אנחנו נחלצים לעזרתם. אנו מזמינים אתכם להכנס לאתר שלנו ולהתרשם ממגוון השירותים בתחום הדלתות, הפריצה והמנעולים, אנו נשמח לכוון ולייעץ בכל עת. למידע נוסף אודות החלפת צילינדר פלדלת מחיר - היכנסו לאתר שלנו או צרו קשר טלפונית.