יצירת קשר בטלפון יצירת קשר בוואטסאפ
open
מנעול לפלדלת
מחירון ל מנעול לפלדלת


המחירים אינם כוללים מע"מ
מחיר לילה
עד 22:00
  מחיר יום
עד 17:00
   
179   99   פתיחת דלת טרוקה
229   149   פריצת דלת נעולה
299   179   פריצת ג'ואל (מנעול כספת) ג'ואל
249   149   פריצה לרכב (סטנדרטית)
329   299   צילינדר לפלדלת תוצרת רב בריח או מולטילוק שנה אחריות
239   199   צילינדר לפלדלת תוצרת חוץ + התקנה (שנה אחריות)
199   199   צילינדר רגיל (דלת עץ) + התקנה
479   379   מנעול כספת עליון + התקנה
1,690   1,790   דלת "רב בריח" (5 שנים אחריות)
429   379   מנגנון "רב בריח" + התקנה
799   599   מנגנון "שריונית-חוסם"
99   99   עינית לדלת + התקנה
119   119   סגר ביטחון לדלת + התקנה
119   119   מעצור (סטופר) לדלת + התקנה
349   349   ציפוי טפט לפלדלת צד אחד

מחירון ל מנעול לפלדלת

 

מנעול לפלדלתכל סוגי השירותים עבור מנעול לפלדלת

ישנם מספר מצבים בהם אתם עשויים להידרש להחלפת מנעול לפלדלת. מצבים אלה כוללים מקרים בהם אתם מאבדים את צרור המפתחות שלכם, ואינכם רוצים שאדם זר, שאולי מצא את המפתחות שלכם ואולי אף גנב אותם, יוכל להיכנס לביתכם עם המפתח שאיבדתם. מצבים נוספים יכולים להיות כאשר ישנו אדם שעד כה הייתה לו גישה אל ביתכם, וכרגע אתם רוצים למנוע ממנו את הגישה הזאת, או כאשר מסיבה כלשהי המנעול אינו מתפקד כראוי, מקולקל, שבור או נמצא במצב מכני שאינו מאפשר לעשות בו שימוש סביר, או שימוש כלשהו בכלל.

עושים את העבודה שצריך, בצורה מדוייקת וחסכנית

כל פעולה שאתם מעוניינים לבצע סביב מנעול לפלדלת שלכם, צריכה להתבצע על ידי איש מקצוע מיומן המכיר את המנעולים הייחודיים של פלדלת, ויודע להעניק לכם את הפתרון המיטבי בכל מקרה ומקרה. דברים אלה נאמרים מכיוון, שבפועל כל מנעולן וכל איש מקצוע יוכל בסופו של דבר לפתור לכם את הבעיה עם המנעול, אך השאלה באיזה מחיר ובכמה זמן. אדם לא מקצועי המתעסק עם מנעול לפלדלת, עלול ליצור יותר נזק מאשר תועלת, ולהוביל להחלפת מנעול כשהמנעול למעשה תקין, ורק צריך כיוונון קטן, או אפילו להוביל להחלפת כל הדלת במקרים חריגים, כשהיה אפשר להחליף רק את המנעול. זו היא דוגמא לכך שהרמה המקצועית של ספק השירות שאתם מזמינים, קשורה קשר ישיר למחיר שתידרשו לשלם עבור השירות.
מנעול מעולה לפלדלת

אנשי מקצוע שיודעים בדיוק מה הם עושים

את הרמה המקצועית של ספק השירות שאתם מזמינים, יהיה לכם קשה למדוד מבלי שקיבלתם המלצות או מידע מוקדם אודות אותו ספק שירות, אך במקרה של הודיני מנעולים, יש לכם את כל האינדיקציות שיצביעו על הרמה המקצועית ואיכות השירות שתוכלו לקבל בחברה, לרבות חשיפת מחירון שירותי החברה באתר האינטרנט, מאמרים מקצועיים ומידע מפורט אודות השירותים, המנעולים, המנגנונים וסוגי העבודות המבוצעות וכדומה. הודיני מנעולים אינה מסתירה דבר, ובכל קריאת שירות יודעת בדיוק מה עומד לפניה ומה הוא המחיר המתאים, שבו היא תעמוד בכל מקרה, בלי הפתעות ובלי שינויים של הרגע האחרון.

הודיני מנעולים – כל סוגי השירותים למנעולים וצילינדרים

הודיני מנעולים היא חברת מנעולנים מובילה באזור המרכז, המפעילה שורה של מנעולנים מקצועיים שעברו הכשרה מלאה, בעלי תעודת הסמכה, ובעלי רישוי מתאים ממשטרת ישראל. המנעולנים שלנו מסוגלים להתמודד עם כל משימה, פריצה, תיקון, התקנה, החלפה, של כל סוגי המנעולים והצילינדרים