יצירת קשר בטלפון יצירת קשר בוואטסאפ
open
החלפת סטרטר
מחירון ל החלפת סטרטר


המחירים אינם כוללים מע"מ
מחיר לילה
עד 22:00
  מחיר יום
עד 17:00
   
179   99   פתיחת דלת טרוקה
229   149   פריצת דלת נעולה
299   179   פריצת ג'ואל (מנעול כספת) ג'ואל
249   149   פריצה לרכב (סטנדרטית)
329   299   צילינדר לפלדלת תוצרת רב בריח או מולטילוק שנה אחריות
239   199   צילינדר לפלדלת תוצרת חוץ + התקנה (שנה אחריות)
199   199   צילינדר רגיל (דלת עץ) + התקנה
479   379   מנעול כספת עליון + התקנה
1,690   1,790   דלת "רב בריח" (5 שנים אחריות)
429   379   מנגנון "רב בריח" + התקנה
799   599   מנגנון "שריונית-חוסם"
99   99   עינית לדלת + התקנה
119   119   סגר ביטחון לדלת + התקנה
119   119   מעצור (סטופר) לדלת + התקנה
349   349   ציפוי טפט לפלדלת צד אחד

מחירון ל החלפת סטרטר

 

החלפת סטרטר

החלפת המתנע, שופכים אור על סימני המתנע הכושל ומסבירים מדוע החלפה בזמן חיונית. על ידי קידום מודעות והבנה, אנו שואפים להבטיח שנהגים יתעדפו את משימת התחזוקה החיונית הזו וייהנו מהתחלות אמינות בכל פעם שהם מסובבים את המפתח.

התפקיד החיוני של המתחיל

 

המתנע משמש כזרז לתחילת תהליך הבעירה במנוע הרכב שלך. זהו מנוע חשמלי השואב כוח מהסוללה ומתחבר עם גלגל התנופה, ומאפשר את התנעת המנוע. ללא מתנע מתפקד כהלכה, הרכב שלך עלול להיתקל בקושי להתניע, וכתוצאה מכך חווית נהיגה מתסכלת ולא אמינה. על ידי הבנת התפקיד המכריע של המתנע, נהגים יכולים להעריך את המשמעות של תחזוקה שוטפת והחלפה מהירה בעת הצורך.

סימנים של מתנע כושל

 

זיהוי הסימנים של מתנע כושל הוא המפתח לטיפול בבעיות פוטנציאליות לפני שהן מסלימות. אינדיקטורים נפוצים כוללים צליל נקישה בעת ניסיון להתניע את המנוע, החלפת מתנע איכותית לאמינות ארוכת טווח בכל הנוגע להחלפת המתנע, יש חשיבות מכרעת להשקיע בחלק חלופי איכותי. בחירה ב-OEM מקורי (יצרן ציוד מקורי) או בסטרטר בעל מוניטין מבטיח תאימות ואמינות. סטרטרים איכותיים אלו מיועדים לעמוד במפרטי היצרן ועוברים בדיקות קפדניות על מנת להבטיח ביצועים אופטימליים ואריכות ימים. על ידי בחירת מחליף אמין, תוכל לסמוך על מערכת ההתנעה של הרכב שלך וליהנות משנים של תפעול ללא תקלות.

שיפור הבטיחות והשקט הנפשי

 

מתנע כושל לא רק גורם לאי נוחות אלא גם יכול לסכן את הבטיחות שלך בכביש. דמיינו שאתם תקועים במצב מסוכן, כמו צומת סואן או אזור מרוחק, עם רכב שאינו מתניע. על ידי מתן עדיפות להחלפת המתנע, אתה משפר את הבטיחות שלך ושל הנוסעים שלך על ידי הבטחת שהרכב שלך מתניע באופן אמין בכל פעם. השקט הנפשי הזה מאפשר לך להתמקד במסע שלך מבלי לדאוג לבעיות התחלתיות פוטנציאליות או תקלות בלתי צפויות.

ערך מכירה חוזר מוגדל

 

תחזוקה שוטפת, כולל החלפת מתנע, יכולה להשפיע באופן משמעותי על ערך המכירה החוזרת של הרכב שלך. כאשר קונים פוטנציאליים רואים שדאגתם לרכיבים החיוניים של הרכב שלכם, כמו המתנע, זה משרה ביטחון במצב הכללי ובאמינות הרכב. רכב שמור היטב עם סטרטר שהוחלף לאחרונה צפוי להשיג ערך מכירה חוזר גבוה יותר בהשוואה לרכב עם בעיות סטרטר מוזנחות או לא פתורות. השקעה בהחלפת המתנע מוכיחה בעלות אחראית ומוסיפה ערך לרכב שלך בטווח הארוך. כדי להבטיח החלפת המתנע מוצלחת, חיוני לפנות לסיוע מקצועי. למכונאי או טכנאי רכב מוסמך יש את המומחיות והידע לאבחן בעיות מתנע בצורה מדויקת ולהמליץ ??על פתרון ההחלפה המתאים. יש להם גישה לכלים ולמשאבים הדרושים לביצוע ההחלפה בצורה יעילה ואפקטיבית. בנוסף, טכנאים מקצועיים יכולים לספק עצות חשובות לגבי אמצעי תחזוקה מונעים כדי להאריך את תוחלת החיים של המתנע החדש שלך ולמקסם את הביצועים שלו.

סיכום:

 

החלפת מתנע ממלאת תפקיד חיוני בשמירה על האמינות, הבטיחות והערך של הרכב שלך. על ידי הבנת החשיבות של החלפה בזמן, זיהוי סימנים של מתנע כושל ובחירת חלק חלופי איכותי, הנהגים יכולים להבטיח התנעות מנוע חלקות ואמינות. תעדוף החלפת המתנע גם משפר את הבטיחות, מספק שקט נפשי ותורם לערך ארוך הטווח של הרכב שלך. זכרו להתייעץ עם מכונאי או טכנאי מקצועי לקבלת הכוונה וסיוע מומחה בכל הנוגע להחלפת המתנע. על ידי השקעה במשימת תחזוקה חיונית זו, אתה יכול ליהנות שנים של נהיגה ללא תקלות ולהתמודד בביטחון עם כל מסע שעומד לפניך.
החלפת סטרטר

  • החלפת סטרטר
  • החלפת סטרטר
  • החלפת סטרטר