יצירת קשר בטלפון יצירת קשר בוואטסאפ
open
פורץ מנעולים בראשל"צ
מחירון ל פורץ מנעולים בראשל"צ


המחירים אינם כוללים מע"מ
מחיר לילה
עד 22:00
  מחיר יום
עד 17:00
   
179   99   פתיחת דלת טרוקה
229   149   פריצת דלת נעולה
299   179   פריצת ג'ואל (מנעול כספת) ג'ואל
249   149   פריצה לרכב (סטנדרטית)
329   299   צילינדר לפלדלת תוצרת רב בריח או מולטילוק שנה אחריות
239   199   צילינדר לפלדלת תוצרת חוץ + התקנה (שנה אחריות)
199   199   צילינדר רגיל (דלת עץ) + התקנה
479   379   מנעול כספת עליון + התקנה
1,690   1,790   דלת "רב בריח" (5 שנים אחריות)
429   379   מנגנון "רב בריח" + התקנה
799   599   מנגנון "שריונית-חוסם"
99   99   עינית לדלת + התקנה
119   119   סגר ביטחון לדלת + התקנה
119   119   מעצור (סטופר) לדלת + התקנה
349   349   ציפוי טפט לפלדלת צד אחד

מחירון ל פורץ מנעולים בראשל"צ

 

פורץ מנעולים בראשל"צ


פורץ מנעולים בראשל"צ – כל מה שהוא צריך לדעת

בתור לקוחות, כשאנחנו מזמינים פורץ מנעולים בראשל"צ או בכל עיר אחרת, אנחנו רוצים לדעת שהאיש אותו הזמנו, יודע את כל מה שהוא צריך בשביל לבצע את העבודה בצורה נקייה ואטרקטיבית. לשם כך בדיוק, עליו להיות מנוסה בתחומו, לעבור תהליך למידה והשתלמויות וכן להחזיק בכלי עבודה מקצועיים שיאפשרו לו לבצע את העבודה בצורה אופטימאלית כנדרש. פורץ מנעולים בראשל"צ ובכלל, זו עבודה בעלת חשיבות רבה, שכן הוא מגיע אלינו, בין אם זה באמצע היום או באמצע הלילה, תלוי בסיטואציה, עליו לפתוח את המנעול, לפרוץ אותו, מתוך כוונה שאנחנו נצליח להיכנס, למבנה או לרכב (יש מקרים בהם אנחנו נזמין אותו לשם פריצה של כספות או דלתות אחרות), ולאחר מכן עליו להסיר את המנעול המקולקל ולהתקין במקומו מנעול חדש. כל זה מבלי לגרום נזק מסביב לדלת או למבנה עצמו, כל זה מבלי שנידרש לבצע תיקונים נוספים על אלה שהוא ביצע. פורץ מנעולים צריך להיות מסוגל לבצע את העבודה בצורה אופטימאלית כך שאנחנו נוכל לחזור ולהשתמש במנעול או בדלת, כמה שיותר מהר, מבלי שייגרם נזק מיותר ומבלי שנידרש לבצע שום שינוי או החלפה בהמשך.


כיצד הוא מבצע את עבודתו

תחילה, על פורץ מנעולים בראשל"צ, להבין באיזה סוג מנעול ובאיזה סוג דלת מדובר. כך הוא יוכל לבחון מה עליו לעשות וכיצד עליו לנהוג. לאחר מכן עליו, להחליט באילו כלים להשתמש ובאיזו שיטת עבודה עליו לבצע את התהליך שעומד לפניו. בהמשך, יהיה עליו להציע לנו את המנעולים המתאימים להחליף את המנעול הישן והמקולקל, זאת בהתאם לסוג המבנה וכן לסוג הדלת.

כיצד נדע שהוא מבצע את עבודתו כראוי?

ראשית, אנחנו צריכים לוודא שהוא אכן מבצע את הבדיקות המקיפות לפני תהליך העבודה, שנית, עלינו לוודא שהוא בדק היטב את סוג המנעול שהוא מציע לנו ואת מידת התאמתו לדלת שלנו.


פנו אלינו ותהנו מעבודה מקצועית

אם אתם זקוקים לפורץ מנעולים בראשל"צ, זה הזמן ליצור איתנו קשר, הודיני חכמת המנעול, אנחנו כאן לרשותכם. בטלפון 073-7608899. התמודדות עם פריצה לבית שלכם זה ללא ספק דבר שיכול להיות לא פשוט בכלל. אם אתם לא מצליחים להיכנס לבית שלכם מסיבה כזו או אחרת, ואתם רוצים להבטיח שאתם אכן דואגים לכך שהמנגנון של המנעול יוכל לחזור לפעול כמו שצריך, יהיה עליכם לפנות אל איש מקצוע מנוסה ומיומן אשר ידע באמת יוכל לדאוג לכך שאתם לא תצטרכו לחשוש לכך שמישהו יפרוץ לבית שלכם.

כמה זמן לוקח לטפל בתקלה בעזרתו של פורץ?

התקלה שאתה אתם מתמודדים בשלב הזה היא כזו שלא ניתן לקבוע באופן מדויק את זמן התיקון שלה, שכן צריך לפנות אל מומחה אשר מבין בנושא ויכול לבדוק בדיוק מה אפשר לעשות וכמה זה הדבר ייקח. אם למשל אתם מחפשים פורץ בראשל"צ, אך אתם תוהים כיצד בדיוק תוכלו למצוא אחד שיודע לעשות עבודתו בצורה ראויה, אז פשוט תפנו אל הודיני חכמת המנעול. אצלו מוצב סטנדרט ברמה אחרת לגמרי. כזה שאתם ללא ספק תופתעו לטובה לגלות, כאשר תגלו את השירות שאתם מקבלים ממנו.

תיקון מהיר בעזרת האדם הנכון

אתם תוכלו לחסוך לעצמכם לא מעט תסכול בידי כך שפשוט תחליטו לפנות אל האדם הנכון. אם אתם הולכים על הצעד הזה ובוחרים לפנות אל פורץ בראשל"צ, אז לפחות תנסו להבין עד כמה מדובר באדם שיכול לענות על הציפיות שלכם, וזאת בכל ההיבטים. אנו יכולים לומר לכם לדוגמה שפנייה אל פורץ בראשל"צ כמו הודיני חכמת המנעול זה דבר שיסייע לכם לא מעט. לא משנה מהי התקלה שעמה אתם נאלצים להתמודד, אתם יכולים להיות בטוחים שהוא כבר ידע לעזור לכם על הצד הטוב ביותר ולהבטיח שאתם לא תצטרכו להתעסק בדברים קטנים אחרים שמעסיקים אתכם בסופו של דבר.

הולכים על איש המקצוע הטוב בשוק

רוצים ללכת על הטוב ביותר בשוק? כאשר אתם מחפשים פורץ בראשל"צ, אתם בוודאי רוצים לדעת שהוא מספיק מקצועי והמחירים שלו הוגנים כמובן. אצל הודיני חכמת המנעול אין ספקות לגבי העניין, והוא פשוט יעשה כל מה שנדרש בכדי שתהיו מרוצים. חייגו כעת 073-7608899.