יצירת קשר בטלפון יצירת קשר בוואטסאפ
open
עלות קיצור דלת ממד
מחירון ל עלות קיצור דלת ממד


המחירים אינם כוללים מע"מ
מחיר לילה
עד 22:00
  מחיר יום
עד 17:00
   
179   99   פתיחת דלת טרוקה
229   149   פריצת דלת נעולה
299   179   פריצת ג'ואל (מנעול כספת) ג'ואל
249   149   פריצה לרכב (סטנדרטית)
329   299   צילינדר לפלדלת תוצרת רב בריח או מולטילוק שנה אחריות
239   199   צילינדר לפלדלת תוצרת חוץ + התקנה (שנה אחריות)
199   199   צילינדר רגיל (דלת עץ) + התקנה
479   379   מנעול כספת עליון + התקנה
1,690   1,790   דלת "רב בריח" (5 שנים אחריות)
429   379   מנגנון "רב בריח" + התקנה
799   599   מנגנון "שריונית-חוסם"
99   99   עינית לדלת + התקנה
119   119   סגר ביטחון לדלת + התקנה
119   119   מעצור (סטופר) לדלת + התקנה
349   349   ציפוי טפט לפלדלת צד אחד

מחירון ל עלות קיצור דלת ממד

 

עלות קיצור דלת ממד

היא לחסום ולגרום לאטימה מוחלטת בין פנים החדר לרחבי הבית השונים ולהגן עליכם בשעת מלחמה או מצב בטחוני לא תקין, אל תקלו ראש ואל תדחו זאת, אם רצפתם או פרקטתם קראו לאנשי מקצוע המומחים לקיצור דלתות ממד ובצעו זאת בהקדם, בישראל המצב הביטחוני יכול להשתנות כל רגע ועליכם לדאוג לעצמכם ולמשפחתכם ולביטחונכם. למידע נוסף אודות עלות קיצור דלת ממד היכנסו לאתר שלנו והתרשמו.


על בעל מקצוע לא מתפשרים

קיצור דלת ממד מבצעים רק בצורה מקצועית אצל בעל מקצוע מיומן ואמין שבקיא בתחום ובעל ניסיון ויעשה את העבודה בצורה הכי מקצועית והכי נקייה שיש. דלת הממד שונה מדלת רגילה אחרת - היא מאוד כבדה, עשויה מפלדה וגדולה, בעל מקצוע אמין ידע להוציא את הדלת ממקומה בצורה קלה ומהירה, לבצע חיתוך תקין, לוודא שהגימור נקי וחלק, יוודא את אטימותה וסגירתה התקינה לאחר החזרתה לציריות הדופן וכמובן ישאיר אחריו סביבת עבודה נקייה - כך שתרגישו כאילו הוא לא נכח במקום. רק כלי עבודה של בעל מקצוע מנוסה יכולים להתאים לסוג עבודה של ניסור דלת ממד ואם אתם רוצים לחסוך בהוצאות קחו רק בעל מקצוע אמין ואיכותי שקיבלתם עליו המלצות ממשפחה/מחברים/מהמדיה הדיגיטלית ועוד. בנושא זה לא מתפשרים! מעוניינים לקבל הצעת מחיר אודות עלות קיצור דלת ממד? צרו קשר ונשמח לעזור.

גימור ברמה הכי גבוהה שיש

עם הצוות המקצועי של הודיני, אתם הולכים ליהנות משירות מקצועי ואיכותי, עבודה מהירה, התקנה מקצועית, רמת גימור חלקה ונקייה וסביבת עבודה מצוחצחת בעת סיום הפרויקט. כיצד יוצרים גימור מושלם לדלת ממד? בעל מקצוע מיומן מצויד במסור המיועד לעבודת ניסור של דלתות ממד העשויות מפלדה, בעל המקצוע לוקח מידות מדויקות של השטח החדש ובהתאם מסמן ומנסר, לאחר החזרתה של הדלת לצירים הוא בודק שהגומי שהתקין אוטם כל חריץ או פתח ובמידת הצורך מצמיד גומי חדש. חשוב לוודא בסיום העבודה שהדלת אינה משאירה סימנים על הפרקט או הריצוף בעת סגירת ופתיחת הדלת.

אודותינו

חברת הודיני מנעולים עם ניסיון של למעלה מ 15 שנה בתחום דלתות הממד, שירות פריצה ותיקונים, מנעולים ואביזרים, התקנת דלתות, ועוד... ומזמינה אתכם לקוחות ותיקים וחדשים ותושבי הדרום היקרים ליצור עמנו קשר ולבצע בדיקה של תקינות דלת הממד שלכם בימים אלו של מצב בטחוני רעוע. אנו נשמח להעניק לכם שירות איכותי ומקצועי בימים שכאלו, למידע נוסף צרו קשר במספר 073-7608899 ונשמח לעזור. ועכשיו עלות קיצור דלת ממד במחירים מפתיעים במיוחד - רק בחברת הודיני.