יצירת קשר בטלפון יצירת קשר בוואטסאפ
open
פורץ מנעולים במכבים
מחירון ל פורץ מנעולים במכבים


המחירים אינם כוללים מע"מ
מחיר לילה
עד 22:00
  מחיר יום
עד 17:00
   
179   99   פתיחת דלת טרוקה
229   149   פריצת דלת נעולה
299   179   פריצת ג'ואל (מנעול כספת) ג'ואל
249   149   פריצה לרכב (סטנדרטית)
329   299   צילינדר לפלדלת תוצרת רב בריח או מולטילוק שנה אחריות
239   199   צילינדר לפלדלת תוצרת חוץ + התקנה (שנה אחריות)
199   199   צילינדר רגיל (דלת עץ) + התקנה
479   379   מנעול כספת עליון + התקנה
1,690   1,790   דלת "רב בריח" (5 שנים אחריות)
429   379   מנגנון "רב בריח" + התקנה
799   599   מנגנון "שריונית-חוסם"
99   99   עינית לדלת + התקנה
119   119   סגר ביטחון לדלת + התקנה
119   119   מעצור (סטופר) לדלת + התקנה
349   349   ציפוי טפט לפלדלת צד אחד

מחירון ל פורץ מנעולים במכבים

 

פורץ מנעולים במכבים


פורץ מנעולים במכבים – החלפת מנעולים, מתי נעשה את זה?

כל מי שנכנס לבית חדש, בין אם זה בית שזה עתה קיבל את המפתחות מקבלן, בית יד שנייה או אפילו בית שהוא שכר מבעליו, עולה אצלו שאלה, האם להחליף את המנעולים בדלת הכניסה או שמא להשאיר את המנעולים הקיימים כמו שהם. השאלה הזאת עולה בתדירות רבה, מאחר ותמיד קיים חשש, שהקבלן, הבעלים הישנים, הבעלים הקיימים או מי ששכר את הדירה לפנינו, מחזיק בידיו סט מפתחות לדלת, בין אם זה בכוונה ובין אם לא, והוא או גורם אחר עלולים לעשות בהם שימוש. על מנת להימנע מהאופציה שאנחנו ניפגע בגלל זה, הרי הדבר הטוב ביותר עבורנו לעשות הוא לקרוא לפורץ מנעולים שיבצע עבורנו החלפת מנעולים. כל פורץ מנעולים, בין אם הוא פורץ מנעולים במכבים או בישוב גדול יותר, מתמחה בהחלפת מנעולים של דלתות כניסה לבית, למשרד או לכל מקום אחר. הוא יכול לנתק את המנעול הישן, להסיר אותו ולהתקין במקומו מנעול חדש, גם מנעול משודרג יותר וגם כזה שמי שמחזיק בידיו את סט המפתחות הישן, לא יוכל עוד להיכנס אלינו הביתה.


פורץ מנעולים במכבים


מתי וכיצד נעשה את ההחלפה

ההמלצה היא לקרוא לפורץ מנעולים במכבים או בכל ישוב, כבר כשאנחנו מקבלים את סט המפתחות ויכולים להיכנס לדירה, בשביל לבצע החלפת מנעולים. רצוי מאוד שאנחנו נבצע את ההחלפה כמה שיותר מוקדם, גם בשביל השקט הנפשי שלנו וגם בשביל למנוע כל סיכוי שאכן יקרה משהו שאנחנו לא רוצים בו. כמו כן, רצוי מאוד להחליף את המנעול הישן בחדש, שיהיה מנעול משודרג ואיכותי יותר, כך אנחנו מבטיחים אבטחה טובה ביותר למבנה ולנו.

מה צריך פורץ המנעולים לדעת

ברמת העיקרון, פורץ מנעולים במכבים או במקום אחר, שמגיע למבנה בשביל להחליף את המנעולים, יכול כבר ממבט ראשון על הדלת, לדעת איזה סוג מנעול יכול להתאים. לכן כל מה שעליו לדעת זה את סוג הדלת.


פורץ מנעולים במכבים


פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית להחלפת מנעולים, הודיני חכמת המנעול, טלפון 073-7608899. חשוב שתבדקו שאתם אכן בוחרים לפנות אל פורץ במכבים שיהיה כמה שיותר מקצועי, וזאת במידה ואתם מתמודדים עם תקלה שיש לכם עם המנעול. לא כל פורץ במכבים ידע לעשות את עבודתו ברמת מקצועיות זהה, מה שאומר שאתם עלולים להתאכזב מהבחירה שלה באיש המקצוע אם אתם לא תפעלו בשיקול דעת ותבחרו באדם הנכון. כך שאתם צריכים לחשוב טוב מאוד מה אתם בוחרים לעשות ולוודא שאתם אכן עושים מה שצריך מבחינתכם.

באילו מקרים פורץ מקצועי עשוי לסייע לכם?

אפשר לומר ששלושת המקרים הפופולאריים ביותר לפיהם אנשים בוחרים לפנות אל פורץ מקצועי הנם מצבים לפיהם הם לא מצליחים לפתור את תא הדואר, דלת הרכב או דלת הבית. אם אחד מהמצבים הללו מטרידים אתכם, אתם יכולים לפנות אל הודיני חכמת המנעול ולדעת שהוא כבר יבוא לקראתכם ויוודא שאתם תהיו מרוצים מההחלטה שלכם לבחור בשירותיו. זה ללא ספק משהו שעשוי להעניק לכם את הנחת הנפשית שאתם בוודאי מחפשים בעת בחירה בשירות של איש מקצוע בתחום.

שירות מקצועי שמגיע עם מחיר הוגן לכל דורש

אם אתם תבחרו בשירותיו של הודיני חכמת המנעול, אתם תוכלו לדעת בצורה בטוחה שאתם אכן מקבלים את שירותיו בתמורה למחירים שנחשבים להוגנים למדי ואף זולים במיוחד. כך שאתם תעשו שימוש חכם בכסף שלכם ואתם פשוט תוכלו להרגיש בנוח עם מה שאתם בוחרים לעשות. זה משהו שעשוי לאפשר לכם להיות רגועים ולדעת שהכסף שלכם פשוט הולך למקום הנכון בסופו של דבר. תעשו זאת ותראו איך זה מאפשר לכם להיות נינוחים.

הודיני יפתור לכם כל תקלה עם המנעול

זה לא משנה איזו תקלה מטרידה אתכם, עם הודיני אתם יכולים לחזור וליהנות ממצב שבו הנחת הנפשי חוזר אליכם ואתם תוכלו לחזור לעשות שימוש בדלת הבית או המכונית, או אפילו תא הדואר, בתוך מהירות שיא. כך שאם עדיין לא יצא לכם להיעזר בשירותיו של איש המקצוע המיומן הזה, כנראה שהגיע הזמן לעשות זאת, אתם ללא ספק הולכים להיות מופתעים לטובה מהיחס והשירות שתקבלו ממנו. חייגו 073-7608899.