יצירת קשר בטלפון יצירת קשר בוואטסאפ
open
מנעולן בת"א
מחירון ל מנעולן בת"א


המחירים אינם כוללים מע"מ
מחיר לילה
עד 22:00
  מחיר יום
עד 17:00
   
179   99   פתיחת דלת טרוקה
229   149   פריצת דלת נעולה
299   179   פריצת ג'ואל (מנעול כספת) ג'ואל
249   149   פריצה לרכב (סטנדרטית)
329   299   צילינדר לפלדלת תוצרת רב בריח או מולטילוק שנה אחריות
239   199   צילינדר לפלדלת תוצרת חוץ + התקנה (שנה אחריות)
199   199   צילינדר רגיל (דלת עץ) + התקנה
479   379   מנעול כספת עליון + התקנה
1,690   1,790   דלת "רב בריח" (5 שנים אחריות)
429   379   מנגנון "רב בריח" + התקנה
799   599   מנגנון "שריונית-חוסם"
99   99   עינית לדלת + התקנה
119   119   סגר ביטחון לדלת + התקנה
119   119   מעצור (סטופר) לדלת + התקנה
349   349   ציפוי טפט לפלדלת צד אחד

מחירון ל מנעולן בת"א

 

מנעולן בת"א

תושב ת"א שמחפש מנעולן בת"א יכול להיעזר בכמה מקורות חיפוש: מדריך מסווג (כדוגמת דפי זהב) שבו נמצא מנעולן בת"א תחת הקטגוריה של "מנעולים ומפתחות"; אתרי אינטרנט שמפרסמים ומדרגים בעלי מקצוע (כדוגמת טוב תודה, מידרג, נו פרובלם, הומלס ועוד) שבהם נמצא מנעולן בת"א תחת הקטגוריות של "מנעולן" או "דלתות ומנעולים"; מדריכים מודפסים למיניהם; פרסומות בעיתונים או פליירים שמחולקים לתיבות הדואר; ומן הסתם ניתן למצוא מנעולן בת"א ובסביבותיה בכל חנות שכונתית או מרכזית למוצרי נעילה והגנה.

חיפוש ומציאה של מנעולן בת"א ובנותיה אינו מסובך כלל, הבעייה האמיתית אינה למצוא מנעולן בת"א (או בכל עיר אחרת) אלא איכותו ואמינותו של אותו מנעולן. להיות מנעולן בת"א היא פרנסה בטוחה למדי – כה הרבה פריצות וגניבות מתרחשות בעיר הגדולה! כל מנעולן בת"א משווק, מוכר ומתקין מערכות נעילה רבות מידי יום, ומה שעצוב עוד יותר – כל מנעולן בת"א נקרא מידי יום לתקן נזקי פריצה, לשדרג מערכות נעילה והגנה ולייעץ ללקוחות כיצד לשפר את המיגון שלהם. אך האם כל מנעולן בת"א הוא מומחה אמיתי במקצועו ומספק שירות אחראי, אמין והוגן?

פעמים רבות מזמינים מנעולן בת"א (וגם במקומות אחרים) על-מנת לפרוץ או לפתוח דלתות שנטרקו, כלי רכב שננעלו עם המפתחות בתוכם, דירות שהמפתח להן אבד, מנעולים שנתקעו וכדומה. האם כל מנעולן בת"א יודע לבצע פעולות כאלה בזריזות, במיומנות ומבלי לפגוע במנעול או בדלת? האם כל מנעולן בת"א מורשה לבצע פריצות כאלה? האם כל מנעולן בת"א יודע בכלל שיש צורך בהרשאה מיוחדת מן המשטרה על-מנת לבצע פריצות כאלה? לקוח שמחפש מנעולן בת"א שגם יהיה מומחה במקצועו, גם יספק שרות מהיר ואחראי וגם יהיה הוגן וישר ללא פשרות, ימצא אותו ב"הודיני – חכמת המנעול". בהודיני, השרות מסור ואמין והמחירים הוגנים וקבועים. כמעט כל מנעולן בת"א ידרוש בשטח בתואנות שונות מחיר גבוה יותר מאשר המחיר שהובטח בעת ההזמנה – לא בהודיני!

מנעולן בת”א צפוי להיות חיוני ובעבור כל אחד שיהיה מעוניין להתמודד עם דלת שאיננה נפתחת או כל בעיה אחרת שקשורה לדלתות ומנעולים. בסופו של דבר צריך להבין כי מנעולן בת”א לא תמיד יהיה כזה שיוכל להעניק לכם שירות מקצועי והוגן ולאור זאת יהיה חיוני מצד כל אחד מכם לוודא כי מתבצעת בחירה אחראית בשירותיו של אחד שיוכל להעניק לכם את היחס הנכון.

דבר פשוט שמחירו נוח לכל כיס

דעו לכם כי שירותי מנעולנות זהו לא דבר שמצדיק מחיר גבוה שרבים מהעוסקים בתחום נוהגים לדרוש. לפיכך יהיה מומלץ לכל אחד מכם לוודא כי מתבצעת בחירה חכמה אך ורק בשירותיה של חברת מנעולנות מקצועית כמו הודיני חכמת המנעול וזאת על מנת שתוכלו להבטיח שיתאפשר לכם להשיג את המענה המושלם מצדכם. אין שום ספק בכלל כי כל אחד מכם שירצה בכך יוכל למצוא מבוקשו בעניין וזאת ללא שום שאלה בכלל. אז שימו לב כי אתם פועלים נכונה וזאת על מנת להשיג את המענה הטוב ביותר שישנו ובכל המובנים.

מהו טווח המחיר הנהוג בענף?

כאשר מדובר על טיפול פשוט בדלת שאיננה נפתחת אזי בדרך כלל יהיה צורך לשלם בין מאה שקלים בודדים ועד כי מספר מאות שקלים. בכל אופן, במידה ותרצו ליהנות משירותי מנעולן בת”א אשר נחשבים לאמינים במיוחד אזי הודיני חכמת המנעול זוהי האופציה החכמה ביותר שתעמוד למולכם. בחירתכם בהודיני תאפשר לכם ליהנות ממענה מושלם אשר יספק אתכם ובכל המובנים. אז שימו לב כי אתם בוחרים נכונה וזאת על מנת להבטיח שתקבלו את המענה הטוב ביותר שרק ניתן להעלות על הדעת לסוגיה כולה.

הודיני חכמת המנעול - יחס מקצועי והוגן

אצל הודיני חכמת המנעול כל אחד מכם יוכל למצוא בדיוק את שהוא מחפש. שירותי מנעולן בת”א אשר עונים על הציפיות ובכל המובנים. אז עשו לעצמכם טובה ושימו לב כי אתם בוחרים באופציה הנכונה וזאת על מנת להבטיח שלא תתאכזבו ואף לא בקצת מהסוגיה כולה. הרי בוודאי כל אחד מכם יהיה מעוניין לפעול כך. אז חייגו עכשיו 073-7608899!