יצירת קשר בטלפון יצירת קשר בוואטסאפ
open
שולחן אוכל נפתח גדול
מחירון ל שולחן אוכל נפתח גדול


המחירים אינם כוללים מע"מ
מחיר לילה
עד 22:00
  מחיר יום
עד 17:00
   
179   99   פתיחת דלת טרוקה
229   149   פריצת דלת נעולה
299   179   פריצת ג'ואל (מנעול כספת) ג'ואל
249   149   פריצה לרכב (סטנדרטית)
329   299   צילינדר לפלדלת תוצרת רב בריח או מולטילוק שנה אחריות
239   199   צילינדר לפלדלת תוצרת חוץ + התקנה (שנה אחריות)
199   199   צילינדר רגיל (דלת עץ) + התקנה
479   379   מנעול כספת עליון + התקנה
1,690   1,790   דלת "רב בריח" (5 שנים אחריות)
429   379   מנגנון "רב בריח" + התקנה
799   599   מנגנון "שריונית-חוסם"
99   99   עינית לדלת + התקנה
119   119   סגר ביטחון לדלת + התקנה
119   119   מעצור (סטופר) לדלת + התקנה
349   349   ציפוי טפט לפלדלת צד אחד

מחירון ל שולחן אוכל נפתח גדול

 

שולחן אוכל נפתח גדול

שפר את מרחב האוכל שלך עם האומנות יוצאת הדופן של שולחן האוכל המתקפל הגדול של נגריית עץ המשאלות. כחברת נגרות ידועה, נגריית עץ המשאלות מציעה מגוון שולחנות אוכל מתקפלים המשלבים פרקטיות עם אלגנטיות. בואו לחקור את התכונות והיתרונות הבולטים של שולחן האוכל הגדול המתקפל של נגריית עץ המשאלות.

עיצוב רב תכליתי: מטב את המרחב שלך

שולחן האוכל הגדול המתקפל של נגריית עץ Wishing מציע עיצוב רב-תכליתי המאפשר לך לייעל את החלל שלך. בין אם יש לכם פינת אוכל קטנה או שאתם אוהבים לארח מפגשים, השולחן הזה הוא בחירה מושלמת. תכונת הקיפול שלו מאפשרת לך להרחיב או לכווץ את השולחן ללא מאמץ כדי להתאים לצרכים שלך. עם שולחן האוכל המתקפל הגדול של נגריית עץ המשאלות, תוכלו ליהנות מהיתרונות של משטח אוכל מרווח בעת הצורך, תוך חיסכון במקום כאשר אינו בשימוש.

אומנות יוצאת דופן: יופי ועמידות משולבים

בנגריית עץ המשאלות, אומנות יוצאת דופן עומדת בלב יצירתם. שולחן האוכל המתקפל הגדול מעוצב בקפידה תוך שימוש בחומרים איכותיים המבטיחים גם יופי וגם עמידות. כל שולחן אוכל נפתח גדול של נגריית עץ המשאלות, אתה משקיע ביצירה שתוקיר על האומנות המעולה שלו ותיהנה מעמידותו לאורך זמן.

מנגנון קיפול חלק: נוחות ללא מאמץ

שולחן אוכל נפתח גדול מבית נגריית עץ המשאלות כולל מנגנון קיפול חלק המאפשר שינוי קל. בעזרת כמה שלבים פשוטים, אתה יכול לקפל או לפרוש את השולחן במהירות כדי להתאים לצרכים שלך. הנוחות הבלתי מתאמצת הזו הופכת את שולחן האוכל הגדול המתקפל לפתרון פרקטי למי שמעריך גמישות בחלל האוכל שלו. בין אם אתם מארחים ארוחת ערב משפחתית נעימה או אירוע מיוחד, שולחן האוכל המתקפל הגדול של נגריית עץ המשאלות מסתגל ללא מאמץ לכל מצב.

לסיכום

שולחן אוכל נפתח גדול של נגריית עץ המשאלות מציע את השילוב המושלם של צדדיות ואומנות. עם העיצוב הרב-תכליתי שלו, האומנות יוצאת הדופן ומנגנון הקיפול החלק, השולחן הזה מייעל את חלל האוכל שלך תוך הוספת מגע של אלגנטיות לבית שלך. העלו את חווית האוכל שלכם עם שולחן האוכל המתקפל הגדול של נגריית עץ המשאלותותיהנו מהנוחות והסגנון שהוא מביא למפגשים שלכם. השקיעו ביצירה שלא רק משפרת את החלל שלכם אלא גם הופכת למרכז אהוב בביתכם.
הקליקו למידע נוסף אודות שולחן אוכל נפתח גדול