יצירת קשר בטלפון יצירת קשר בוואטסאפ
open
מנעול לפלדלת
מחירון ל מנעול לפלדלת


המחירים אינם כוללים מע"מ
מחיר לילה
עד 22:00
  מחיר יום
עד 17:00
   
179   99   פתיחת דלת טרוקה
229   149   פריצת דלת נעולה
299   179   פריצת ג'ואל (מנעול כספת) ג'ואל
249   149   פריצה לרכב (סטנדרטית)
329   299   צילינדר לפלדלת תוצרת רב בריח או מולטילוק שנה אחריות
239   199   צילינדר לפלדלת תוצרת חוץ + התקנה (שנה אחריות)
199   199   צילינדר רגיל (דלת עץ) + התקנה
479   379   מנעול כספת עליון + התקנה
1,690   1,790   דלת "רב בריח" (5 שנים אחריות)
429   379   מנגנון "רב בריח" + התקנה
799   599   מנגנון "שריונית-חוסם"
99   99   עינית לדלת + התקנה
119   119   סגר ביטחון לדלת + התקנה
119   119   מעצור (סטופר) לדלת + התקנה
349   349   ציפוי טפט לפלדלת צד אחד

מחירון ל מנעול לפלדלת

 

מנעול לפלדלת

כאשר מדברים על מנעול לפלדלת בהקשרים של נעילה ושל דלתות פלדה, יש להקפיד ולהגדיר נכונה על מה בעצם מדברים. זו תופעה מוכרת היטב למנעולנים המקצועים – הלקוח מבקש מנעול לפלדלת מבלי להגדיר בדיוק מה הוא רוצה, המנעולן מתחקר אותו ומשתדל להבין למה התכוון הלקוח באומרו " מנעול לפלדלת ", ולבסוף מתברר למה הוא באמת זקוק. הבה נכניס מעט סדר במונחים הרלוונטיים: פלד-דלת הוא שם של חברה לייצור דלתות ממוגנות; מכיוון שהיתה הראשונה בשוק, הפך השם "פלד-דלת" לשם גנרי (כדוגמת "פלאפון" או "פריג'ידר"). מנעול לפלדלת הוא מנגנון הנעילה לדלתות ממוגנות מסוג כזה, כאשר המנגנון הזה מורכב משלושה חלקים:
א. הצילינדר – זהו הגוף שלתוכו מוכנס המפתח, וסיבוב של המפתח בתוך הצילינדר אפשרי רק אם המפתח אכן מתאים לצילינדר. לקוח שחפץ לרכוש מנעול לפלדלת ובעצם מתכוון לצילינדר, ישכפל כמובן את מספר המפתחות הדרוש לו.
ב. המנגנון המרכזי – הצילינדר של מנעול לפלדלת מורכב בתוך המנגנון, כאשר תפקידו של המנגנון שבתוך מנעול לפלדלת הוא לתרגם את התנועה הסיבובית של הצילינדר לתנועה הקווית של מוטות הנעילה. הדלתות הממוגנות הראשונות שווקו עם צילינדר ומנגנון במרכז הדלת, כעת מקובל למקמם ליד ידית הפתיחה של הדלת.
ג. מוטות הנעילה – כאשר המפתח של מנעול לפלדלת סובב בצילינדר, הצילינדר מפעיל את המנגנון המרכזי; המנגנון המרכזי של אותו מנעול לפלדלת מעביר את התנועה למוטות המותקנים בתוך הדלת; המוטות של מנעול לפלדלת נכנסים בעת ובעונה אחת לחורים המתאימים שקדוחים בשלושת המשקופים (שני הצדדיים והעליון) ובסף הדלת (הרצפה שתחתיה). כך, מנעול לפלדלת נועל את דלת הפלדה מכל ארבעת הכיוונים שלה.

מנעול לפלדלת הוא בדרך כלל מנגנון אמין מאוד – בתנאי כמובן שהוא מיוצר בתשומת לב ובאיכות גבוהה. טכנית, ניתן להוסיף מנעול לפלדלת – את מלוא המנגנון על שלושת חלקיו – גם לדלתות קיימות שלא נבנו לכך מראש, אך זו עבודה מסובכת למדי – מה גם שהדלת עצמה איננה חזקה מספיק, כך שהנעילה איננה מאוד אפקטיבית. מנעול לפלדלת ממלא את תפקידו באופן האופטימלי בתוך דלת פלדה שנבנתה לכך, ובתנאי שהיא נתונה במשקופי פלדה שחוברו היטב לקירות ולרצפה. לקוחות שמבקשים בתום לב מנעול לפלדלת ומצפים לקבל דלת כניסה מאובטחת היטב חייבים להיות מודעים לכך שהדבר אפשרי רק אם רוכשים מערכת מושלמת של דלת פלדה, מנעול לפלדלת ומשקופי פלדה תואמים. התקלה השכיחה ביותר במנגנון הזה של מנעול לפלדלת איננה בעצם תקלה כלל, אלא נובעת מהצטברות של לכלוך בחור (או החורים) הקדוחים ברצפה. חורים אלו נוטים להיסתם בלכלוך, ובשלב מסויים הנעילה המלאה הופכת להיות בלתי אפשרית. אם כן, לפני שמגיעים למנעולן ומבקשים תיקון של אותו מנעול לפלדלת ש"איננו מתפקד", יש לבדוק את החורים ולנקותם (בעזרת מברג או חפץ דק אחר).

ב"הודיני חוכמת המנעול", מנעול לפלדלת הוא רק פריט אחד מתוך מאות הפריטים שנמכרים בחנות או זוכים לשירות במקום בו הם מותקנים. לקוח שמבקש מנעול לפלדלת (או כל בקשה אחרת) מתוחקר בסבלנות ובתשומת לב, עד שבקשתו ברורה לחלוטין וניתנת לביצוע. המנעולנים המנוסים של הודיני מסוגלים להבין במהירות מה מטריד את הלקוח והיכן נקודות התורפה במערך ההתגוננות שלו, וישמחו להמליץ על הפתרונות הטובים וההגיוניים ביותר לפי צורכי הלקוח. אם מנעול לפלדלת איננו מתפקד כהלכה, מנעולן של הודיני ישמח לבוא לבית הלקוח ולתקנו; ואם נזקק הלקוח לפריצה של מנעול לפלדלת מסיבה כלשהי, המנעולן המומחה של הודיני יבצע פריצה או פתיחה של מנעול לפלדלת במהירות ובאחריות ויגבה תשלום הוגן בלבד עבור מאמציו. ב"הודיני חכמת המנעול" גאים בשירות האמין, המקצועי, האחראי וההוגן של המנעולנים המורשים  המועסקים שם.