יצירת קשר בטלפון יצירת קשר בוואטסאפ
open
פורץ בת"א
מחירון ל פורץ בת"א


המחירים אינם כוללים מע"מ
מחיר לילה
עד 22:00
  מחיר יום
עד 17:00
   
179   99   פתיחת דלת טרוקה
229   149   פריצת דלת נעולה
299   179   פריצת ג'ואל (מנעול כספת) ג'ואל
249   149   פריצה לרכב (סטנדרטית)
329   299   צילינדר לפלדלת תוצרת רב בריח או מולטילוק שנה אחריות
239   199   צילינדר לפלדלת תוצרת חוץ + התקנה (שנה אחריות)
199   199   צילינדר רגיל (דלת עץ) + התקנה
479   379   מנעול כספת עליון + התקנה
1,690   1,790   דלת "רב בריח" (5 שנים אחריות)
429   379   מנגנון "רב בריח" + התקנה
799   599   מנגנון "שריונית-חוסם"
99   99   עינית לדלת + התקנה
119   119   סגר ביטחון לדלת + התקנה
119   119   מעצור (סטופר) לדלת + התקנה
349   349   ציפוי טפט לפלדלת צד אחד

מחירון ל פורץ בת"א

 

פורץ בת"א

לפי רישומי המשטרה, מידי כמה דקות פורץ בת"א אדם לדירה, לרכב או לנכס פרטי אחר. כדי לעצור את אותו פורץ בת"א משקיעים אזרחי העיר כסף רב באמצעי הגנה למיניהם – דלתות ממוגנות, מנעולים, מערכות אזעקה וכדומה. ובכל זאת, מי שמנסה להתגונן מפני פורץ בת"א (וגם בערים אחרות), רוכש במיטב כספו מערכות הגנה יקרות ובסופו של דבר חווה פריצה, מרגיש מן הסתם תסכול עמוק. האם מערכות ההגנה היקרות הללו אינן יעילות?

שום דלת או מנעול אינם יכולים להיות יעילים אם המפתח שלהם מגיע לידיים הלא נכונות. פעמים רבות, פושע אשר פורץ בת"א לדירה או לבית מחזיק ברשותו מפתח שמתאים למנעול – למשל, מפתח שאבד לילד ועליו תווית עם שם הילד וכתובתו. מידי יום פורץ בת"א פושע לדירה בלתי מוגנת, מוצא בה מפתח של השכן עם תווית הנושאת את שמו, ומכאן דרכו של הפורץ פתוחה. המסקנה – אין להצמיד למפתח שום זיהוי שיכול לגלות היכן נמצא המנעול אותו הוא פותח! והנה מסתבר, כי לא כל פורץ בת"א הוא דווקא פורץ פלילי – מידי יום פורץ בת"א מנעולן מומחה דלת או רכב או מנעול, ודווקא בהסכמת בעל הנכס. כיצד זה ייתכן? ובכן, מידי יום מוצאים אנשים את עצמם מחוץ לדירתם ללא יכולת להיכנס, מכיוון שאיבדו את המפתח או שהדלת נטרקה אחריהם. בדומה לכך, מידי יום פורץ בת"א מנעולן את דלתו של רכב, שמפתחותיו ננעלו בתוכו. במקרים כאלה, אותו פורץ בת"א איננו פורץ פלילי אלא להיפך – בא לעזרתו של בעל הנכס.

לכל מי שזקוק לשירותיו של פורץ בת"א אך חושש פן ירומה או יזכה לשירות רשלני – יש בשורה טובה! בחברת "הודיני – חכמת המנעול" יקבלו את קריאתך וישלחו לעזרתך פורץ בת"א (וגם במקומות אחרים) שיגיע בזריזות, יעבוד במקצועיות ובאחריות ויחלץ אותך מצרה. שירותי פורץ בת"א של חברת הודיני הם האמינים וההוגנים ביותר – עבור שירותיו של פורץ בת"א תתבקש לשלם בדיוק את הסכום עליו התחייבה החברה, ללא שום תוספות, הפתעות, תואנות ותירוצים. שירותי פורץ בת"א – רק אצל הודיני!

תזכרו טוב מאוד מה הם הדברים שאתם רוצים לקחת בחשבון על מנת למצוא פורץ בת"א אשר יוכל לעזור לכם בצורה הטובה ביותר. עליכם להבין שבחירה באיש מקצוע לא מיומן וכזה שלא מכיר את העבודה שלו בצורה מספיק טובה, זה דבר שרק עלול לפגוע בכם. על מנת שאתם תוכלו למצוא פורץ בת"א שמסוגל לעשות את עבודתו בצורה משביעת רצון בכל ההיבטים, אנו נמליץ לכם לעקוב אחר הטיפים שנשתף במאמר, כך תדעו שאתם הולכים על בטוח.

מוצאים אחד שגובה מכם מחיר הוגן

אתם בוודאי לא רוצים לצאת פראיירים שמשלמים מחיר לא הוגן בעבור השירות שבו הם מעוניינים. אתם תוכלו להתמודד עם הסוגיה הזו על הצד הטוב ביותר במידה ותשכילו למצוא פורץ בת"א אשר דואג לגבות מהלקוחות שלו מחירים אשר יהיו הוגנים לחלוטין. כך שלא ינסו לעשוק אתכם בדרך כזו או אחרת. זה ללא ספק משהו שעשוי להעניק לכם את הנחת שאתם רוצים בעת הזמנת שירותיו של איש מקצוע. לדוגמה, הזמנה של הודיני חכמת המנעול זה דבר שעשוי להעניק לכם את הידיעה והתחושה שאתם פשוט מנתבים את השימוש בכסף שלכם למקום הנכון.

מדוע לבחור רק בהודיני חכמת המנעול?

אם אתם ניצבים בפני התלבטות שקשורה לאיש מקצוע כזו או אחר בתחום הפריצות, אז אפשר לומר שהבחירה הטובה ביותר בשבילכם תהיה הודיני חכמת המנעול בלבד. הסיבה לכך היא שהוא שם דגש מרבי על טיב השירות שהוא מעניק ללקוחות שלו, וזאת לא רק מבחינת המחיר האטרקטיבי והשקוף, אלא גם מבחינת היחס והמקצועית שמופגנים בעת העבודה עצמה. כך שזה משהו שאתם צריכים לקחת לתשומת לבכם בסופו של דבר.

פועלים עם אחד שעוזר לכם עם כל שאלה

במידה ואתם רוצים לקבל מענה הולם לשאלות אשר מטרידות אתכם בכל הנוגע להתמודדות עם פריצות ובעיות עם מנעול הדלת, אז הודיני חכמת המנעול ישמח לעזור לכם, וזאת תוך כדי שהוא כבר ישים דגש על כך שאתם תוכלו לקבל מענה הולם לכל תהייה ושאלה. מהיום למצוא פורץ בת"א זה דבר הרבה יותר קל. חייגו 073-7608899.