יצירת קשר בטלפון יצירת קשר בוואטסאפ
open
פורץ מנעולים
מחירון ל פורץ מנעולים


המחירים אינם כוללים מע"מ
מחיר לילה
עד 22:00
  מחיר יום
עד 17:00
   
179   99   פתיחת דלת טרוקה
229   149   פריצת דלת נעולה
299   179   פריצת ג'ואל (מנעול כספת) ג'ואל
249   149   פריצה לרכב (סטנדרטית)
329   299   צילינדר לפלדלת תוצרת רב בריח או מולטילוק שנה אחריות
239   199   צילינדר לפלדלת תוצרת חוץ + התקנה (שנה אחריות)
199   199   צילינדר רגיל (דלת עץ) + התקנה
479   379   מנעול כספת עליון + התקנה
1,690   1,790   דלת "רב בריח" (5 שנים אחריות)
429   379   מנגנון "רב בריח" + התקנה
799   599   מנגנון "שריונית-חוסם"
99   99   עינית לדלת + התקנה
119   119   סגר ביטחון לדלת + התקנה
119   119   מעצור (סטופר) לדלת + התקנה
349   349   ציפוי טפט לפלדלת צד אחד

מחירון ל פורץ מנעולים

 

פורץ מנעולים

מקצוע מעניין ומרתק, מקצוע השונה מאוד מן המקובל, הוא מקצועו של פורץ מנעולים ודלתות. כמובן, אין אנו מתכוונים בכך לעבריין אשר פורץ מנעולים באורח פלילי, אלא לאיש מקצוע – מנעולן מומחה – שנקרא לעזרה על-מנת לחלץ אנשים במצבי מצוקה. מנעולן כזה פורץ מנעולים ודלתות ברשות ולפי דרישה, בניגוד גמור לעבריין הפלילי אשר פורץ מנעולים למטרות גניבה ושוד. מנעולן מקצועי ומוסמך פורץ מנעולים (או דלתות, או כלי רכב) מתוקפן של שתי הרשאות: הראשונה היא הרשאה משטרתית כללית לעסוק בכך כמקצוע, והשנייה היא ההרשאה הספציפית של בעל הנכס או הרכב הנעול לפרוץ אליו. לגבי הראשונה, מנעולן שמבקש להיות פורץ מנעולים מורשה חייב להוציא אישור לכך מן המשטרה וגם להציגו בכל עת, אחרת אינו רשאי לעסוק בכך כלל ועיקר. ולגבי השנייה, אומנם הרשאתו של בעל הנכס או הרכב משתמעת מעצם העובדה שהזמין פורץ מנעולים לפרוץ לביתו או לרכבו, אך היא מותנית בפעולת זיהוי – פורץ מנעולים מוסמך ואחראי חייב לזהות את בעל הנכס ולוודא כי הוא אכן הבעלים של הנכס או הרכב לפני שיתחיל במלאכת הפריצה. הסיבה לכך מובנת מאליה – שום פורץ מנעולים מקצועי שזו פרנסתו איננו רוצה לשמש כלי עזר בידיו של פורץ מנעולים פלילי.

מהן הנסיבות בהן מזמינים פורץ מנעולים מקצועי? שני המקרים היותר נפוצים הם נעילה של מפתחות הרכב בתוך הרכב, או אנשים שאין להם אפשרות להיכנס לדירתם: יצאו לרגע מן הבית והדלת נטרקה אחריהם, חזרו אל הבית וגילו כי איבדו את המפתח שלהם, וכיוצא באלו מקרים. לעתים יש הכרח להזמין פורץ מנעולים לאחר נסיון פריצה (פלילי) שהזיק למנעול עד כדי כך שאי אפשר לפתחו עוד; ולעתים (נדירות יחסית) חייבים להזמין פורץ מנעולים כדי לפתוח מנעול שהתקלקל ואין אפשרות לפתוח אותו בעזרת מפתח. במקרי חירום, מכבי האש או המשטרה מזמינים פורץ מנעולים כדי להיכנס לדירה נעולה אם קיים חשש רציני לחיי הנמצאים בה. פורץ מנעולים בעל נסיון יכול לספר סיפורים מסמרי שיער ממש על אירועים כאלה ודומיהם.

בדרך כלל, פורץ מנעולים מקצועי פותח כל מנעול וכל נעילה במהירות מפליאה, שבצידה גם תמיהה – האם באמת יעילותם של כל מנגנוני הנעילה שלנו נמוכה כל כך? האם הם בכלל מסוגלים לסכל את מזימתו של פורץ מנעולים פלילי? ובכן, רוב מנגנוני ההגנה הללו אומנם אינם מסוגלים למנוע לחלוטין כל פריצה, אך הם בהחלט מקשים על הפורצים, מרתיעים אותם וגורמים להם לחפש "טרף" קל יותר במקומות אחרים. פורץ מנעולים פלילי ניגש למלאכתו בחשיכה ובהסתר, חושש מהתגלות, נמנע מלהקים רעש, וזמנו מוגבל וקצר. פורץ מנעולים כזה יעדיף תמיד "לתקוף" דלת לא ממוגנת או מנעול פשוט, ולכן כל השקעה במנגנוני הגנה נוספים ומשוכללים היא תמיד מוצדקת.

כל מי שמחפש פורץ מנעולים שיחלץ אותו מצרה, או פורץ מנעולים שיבצע "ביקור בית" לשם הערכה מקצועית של מנגנוני הנעילה שלו, ימצא את מבוקשו ב"הודיני – חוכמת המנעול". בהודיני עובדים אך ורק מנעולנים מומחים ומורשים בעלי ניסיון רב. נתקעת מחוץ לבית או מחוץ לרכב מבלי יכולת להיכנס? פורץ מנעולים מקצועי של הודיני כבר בדרך אליך. מעוניין לבדוק עד כמה מערכות ההגנה שלך יעילות? פורץ מנעולים מוסמך של הודיני יעשה זאת ברצון. ומעבר למקצוענות הטכנית, "הודיני – חוכמת המנעול" מתגאה בשירות האמין והאחראי, ההוגן והאדיב. הזמנת פורץ מנעולים של הודיני וקיבלת הצעת מחיר – זה בדיוק המחיר אותו תתבקש לשלם, ללא "הפתעות" וללא "אי הבנות". פורץ מנעולים מקצועי ומורשה של הודיני יגיע במהירות, יבצע עבודה מקצועית בצורה הטובה ביותר והאמינה ביותר, ועוד יגיד לך תודה. זקוק לשירותיו של פורץ מנעולים מקצועי? "הודיני – חכמת המנעול" היא הכתובת שלך.