יצירת קשר בטלפון יצירת קשר בוואטסאפ
open
רב בריח
מחירון ל רב בריח


המחירים אינם כוללים מע"מ
מחיר לילה
עד 22:00
  מחיר יום
עד 17:00
   
179   99   פתיחת דלת טרוקה
229   149   פריצת דלת נעולה
299   179   פריצת ג'ואל (מנעול כספת) ג'ואל
249   149   פריצה לרכב (סטנדרטית)
329   299   צילינדר לפלדלת תוצרת רב בריח או מולטילוק שנה אחריות
239   199   צילינדר לפלדלת תוצרת חוץ + התקנה (שנה אחריות)
199   199   צילינדר רגיל (דלת עץ) + התקנה
479   379   מנעול כספת עליון + התקנה
1,690   1,790   דלת "רב בריח" (5 שנים אחריות)
429   379   מנגנון "רב בריח" + התקנה
799   599   מנגנון "שריונית-חוסם"
99   99   עינית לדלת + התקנה
119   119   סגר ביטחון לדלת + התקנה
119   119   מעצור (סטופר) לדלת + התקנה
349   349   ציפוי טפט לפלדלת צד אחד

מחירון ל רב בריח

 

רב בריח

מה משותף לשמות פלאפון, רב בריח ופלדלת?
אלו הם "שמות גנריים" – שמותיהן של חברות שהכניסו לראשונה לשוק מוצר חדשני, ולכן הפך שם החברה לשם הכללי של מוצרים דומים. פלאפון היתה חלוצת הטלפונים הסלולריים בישראל, פלדלת המציאה ועיצבה את דלתות הפלדה הממוגנות הראשונות, רב בריח היה שם המותג הראשון של מנעולים רב-בריחיים שסופקו כחלק מדלתות "פלדלת". בשנת 1973 הוקמה חברת פלדלת - רב בריח ושיווקה תחת השם "פלדלת" פיתוח ייחודי – דלת ממוגנת מפלדה עם משקופי פלדה, שבמרכזה מנעול רב-בריחי (תחת שם המותג " רב בריח "). מוצר ההגנה המשולב הזה זכה לפופולריות רבה ולמאות אלפי התקנות, והשמות רב בריח ופלדלת הפכו שגורים בפי כל. חברות מתחרות החלו לייצר ולשווק מוצרים דומים תחת שמות מותג אחרים, אך השמות רב בריח ופלדלת דבקו גם במוצרים אלה והפכו בכך לשמות גנריים.

ממה מורכב מנעול רב בריח וכיצד הוא עובד? מנעול רב בריח כולל שלושה מרכיבים עיקריים:
1. הצילינדר: לתוכו מוכנס המפתח, והוא זה שמאפשר את תנועת הסיבוב (כמובן, רק אם המפתח שהוכנס אכן מתאים לאותו צילינדר). הצילינדר של מנעול רב בריח מוגן בעזרת דיסקית פלדה מסתובבת, שמונעת אפשרות של פריצה באמצעות קידוח.
2. המנגנון: הצילינדר של רב בריח מורכב בתוך המנגנון המכני המרכזי של המנעול, שתפקידו להפוך את התנועה הסיבובית של המפתח לתנועה קווית. התנועה הקווית הזאת מזיזה בעת ובעונה אחת את כל מוטות הנעילה של מנעול רב בריח כלפי חוץ (לנעילה) או כלפי פנים (לפתיחה).
3. מוטות הנעילה: המנגנון של מנעול רב בריח מניע ארבעה (או יותר) מוטות פלדה, שבזמן נעילה ננעצים בתוך חורים הקדוחים במשקופים וברצפה, ובזמן פתיחה נשלפים מהחורים ומתכנסים חזרה לתוך הדלת. זו פעולה האופיינית לדלתות כספת, ואכן מנעולי רב בריח פועלים כמו כספת – המוטות של מנעול רב בריח מעגנים את דלת הפלדה למשקופים ולרצפה ומקנים לה את עמידותה הרבה בפני פריצה.

מנעול מסוג רב בריח שמיוצר באיכות גבוהה על-ידי יצרן אחראי הוא מנגנון אמין מאוד שמתקלקל לעיתים רחוקות. תקלה אופיינית במנעולי רב בריח בעצם איננה תקלה כלל, וניתנת לפיתרון עצמי בקלות רבה: החור הקדוח ברצפה נוטה להיסתם בלכלוך, ואם הלכלוך שהצטבר מונע את כניסתו של מוט הנעילה לכל אורכו, נעשית הנעילה המלאה בלתי אפשרית. במקרה של חוסר אפשרות לנעילה מלאה של רב בריח יש אם כן לבדוק את החור ברצפה ולנקותו (בעזרת מברג או מסמר ארוך וכדומה). האם ניתן להוסיף מנעול רב בריח לדלתות קיימות? התשובה חיובית, אך יש לדעת כי זו עבודה מסובכת למדי שדורשת מקצועיות רבה. חשוב גם להבין, כי הוספת מנעול רב בריח לדלת שאיננה חזקה מספיק (למשל, דלת מעץ שנתונה בתוך משקופים מעץ) היא בבחינת הוספה של חוליה חזקה לשרשרת חלשה, מה שאיננו הגיוני. כדי שמנעול רב בריח ימלא את תפקידו באופן אופטימלי, עליו להיות בנוי בתוך דלת פלדה שנתונה בתוך משקופי פלדה המעוגנים היטב לקירות ולרצפה. כל צירוף אחר לא יביא לכלל ביטוי את יכולות הנעילה וההגנה המעולות של מנעול רב בריח משוכלל.

ב"הודיני – חוכמת המנעול" משווקים ומתקינים מנעולי רב בריח ועוד מאות פריטי נעילה והגנה מכל הסוגים. המומחים של הודיני ייעצו ברצון לכל לקוח איזה מנעול רב בריח כדאי לו להתקין, וגם יגיעו בשמחה לבית הלקוח להתקנת רב בריח או פלדלת או כל מוצר הגנה אחר. במקרה שמנעול רב בריח איננו מתפקד כהלכה, מנעולן מומחה של הודיני יתקנו במקום; ואם חייבים לפרוץ מנעול רב בריח מסיבה כלשהי, מנעולן מומחה של הודיני יפרוץ או יפתח את אותו מנעול רב בריח במהירות ובאחריות.

להזמנת רב בריח צור קשר:

                                073-7608899