יצירת קשר בטלפון יצירת קשר בוואטסאפ
open
החלפת מנגנון
מחירון ל החלפת מנגנון


המחירים אינם כוללים מע"מ
מחיר לילה
עד 22:00
  מחיר יום
עד 17:00
   
179   99   פתיחת דלת טרוקה
229   149   פריצת דלת נעולה
299   179   פריצת ג'ואל (מנעול כספת) ג'ואל
249   149   פריצה לרכב (סטנדרטית)
329   299   צילינדר לפלדלת תוצרת רב בריח או מולטילוק שנה אחריות
239   199   צילינדר לפלדלת תוצרת חוץ + התקנה (שנה אחריות)
199   199   צילינדר רגיל (דלת עץ) + התקנה
479   379   מנעול כספת עליון + התקנה
1,690   1,790   דלת "רב בריח" (5 שנים אחריות)
429   379   מנגנון "רב בריח" + התקנה
799   599   מנגנון "שריונית-חוסם"
99   99   עינית לדלת + התקנה
119   119   סגר ביטחון לדלת + התקנה
119   119   מעצור (סטופר) לדלת + התקנה
349   349   ציפוי טפט לפלדלת צד אחד

מחירון ל החלפת מנגנון

 

החלפת מנגנון

בס"ד

החלפת מנגנון פלדלת

כאשר הפלדלת ננעלת קשה, או לא ננעלת בכלל, כנראה שהבעיה היא במנגנון שלה. בכל פלדלת או דלת רב בריחית אחרת חבוי מנעול רב בריחי המשמש כמנגנון אשר אליו מחוברים כל בריחי הדלת ובתנועה אחורה וקדימה נועלים או משחררים את הדלת מאחיזתם במשקוף. כאשר ישנה בעיה בנעילת הפלדלת, היינו בסיבוב המפתח בצילינדר או אפילו בטריקה של הדלת, מעיד הדבר ברוב המקרים על בעיה במנגנון עצמו, זאת אמרת במנעול רב בריחי. לצורך כך יש לבצע דיאגנוזה מסויימת אשר בסופה נקבע מה הבעיה בדלת ואיזה חלק צריך לתקן או להחליף.

"מנגנון רב בריח" בשמו  המקצועי או מנעול פלדלת רב בריחי בשמו הנפוץ, ניתן לרכוש ברוב חנויות המנעלים ברחבי הארץ. ישנם כמה יצרני מנגנון פלדלת בישראל, ועוד כמה שמייצרים בסין ומשווקים בארץ. הנפוץ ושכיח ביותר הוא מנגנון פלדלת של מולטילוק. מוצר ישראלי מחברה מוכרת שמייצרת כבר שנים לרב בריח ולחברות אחרות אביזרי נעילה בינהם גם צילינדרים לפלדלת ורב בריח וכמו כן מנעלים רב בריחיים – מנגנון. לא בהכרח כי שאר החברות המייצרות בישראל מנגנונים זהים, נופלות ברמת טיבו של המוצר ממולטילוק. לדוגמא, ישנה חברה בשם "טיבלוק", אשר מציעה מנגנון לפלדלת במחיר הוגן וברמת איכות ואמינות שמוכיחות עצמן כבר שנים רבות.

במידה ואתם מחפשים "מנגנון פלדלת" או מנעול רב בריחי הגעתם לאתר הנכון. אצלנו תוכלו להשיג את כל סוגי המנגנונים לכל סוגי הדלתות הנפוצות בישראל במחירים הוגנים בהחלט. כולל התקנה או לא, עם אחריות והבטחה למתן מענה כל אימת שתזדקקו. לדוגמא: "מנגנון פלדלת" כולל התקנה ואחריות נוכל להציע לכם ב 349 ₪ + מע"מ.

במידה ומדובר בדלתות אשר יוצרו ע"י חברות אחרות ולהן מנגנון רב בריחי שונה מפלדלת, ולא ניתן לזהות את שם המותג, יש לצלם את הדלת (באזור הידיות)  גם בפנים וגם בחוץ וכמו כן את אזור הלשונית הקפיצית בדופן של הדלת ולשלוח אלינו,  על מנת שנוכל לאבחן מי היצרן, באיזו דלת מדובר ומה סוג המנגנון אשר מתאים לו. לצורך הענין החברה השכיחה ביותר בתחום דלתות הכניסה אחרי רב בריח או פלדלת בשמה הנוסף, הינה חברת "שריונית חוסם".

שריונית חוסם חברה גדולה וותיקה בתחום דלתות הביטחון מזה שנים רבות. כמו לחברות אחרות גם למנגנון שלה יש אורח חיים מסוים ולאחר מספר שנים עלול  להיווצר קושי בנעילת הדלת כתוצאה מבלאי או נזק חיצוני אחר. במידה ולתיקון הבעיה בדלת יש צורך בהחלפת מנגנון הנעילה אזי גם לכך יש לנו פיתרון. כל חלקי החילוף של הדלתות כולל מנגנון פלדלת או מנגנון שריונית חוסם או מנגנון של חברות אחרות קים אצלנו במלאי.

חשוב לציין, כי לא מעטים המקרים בהם אנו נקראים עי הלקוח לבעיה שלפי תיאור הלקוח תלויה בהחלפת מנגנון, אך לאחר שהטכנאי מגיע, הוא מוצא כי ניתן לפתור את הבעיה בדלת בתיקון או כיוון קל של הדלת ולאו דוקא בהחלםפת מנגנון רב בריחי. אנו רואים לנגד עיננו קודם כל את רמת סיפוקו של הלקוח מהשרות, המקצועיות והמחיר. מבינים אנו כי לא נכון לגבות "מחירי שוק" ולהשאיר את הלקוח עם טעם מר והרגשה של כיס מרוקן. להרוויח פחות אבל לעבוד יותר-כך עדיף.

אז אם השתכנעתם כי אנו האנשים אותם תרצו לראות מטפלים בדלת שלכם נשמח להגיע ולהעניק שרות אמין, מקצועי והוגן. אז להחלפת מנגנון רב בריח או כל מנעול אחר בדלת התקשרו

073-7608899 הודיני