יצירת קשר בטלפון יצירת קשר בוואטסאפ
open
דלתות מולטילוק
מחירון ל דלתות מולטילוק


המחירים אינם כוללים מע"מ
מחיר לילה
עד 22:00
  מחיר יום
עד 17:00
   
179   99   פתיחת דלת טרוקה
229   149   פריצת דלת נעולה
299   179   פריצת ג'ואל (מנעול כספת) ג'ואל
249   149   פריצה לרכב (סטנדרטית)
329   299   צילינדר לפלדלת תוצרת רב בריח או מולטילוק שנה אחריות
239   199   צילינדר לפלדלת תוצרת חוץ + התקנה (שנה אחריות)
199   199   צילינדר רגיל (דלת עץ) + התקנה
479   379   מנעול כספת עליון + התקנה
1,690   1,790   דלת "רב בריח" (5 שנים אחריות)
429   379   מנגנון "רב בריח" + התקנה
799   599   מנגנון "שריונית-חוסם"
99   99   עינית לדלת + התקנה
119   119   סגר ביטחון לדלת + התקנה
119   119   מעצור (סטופר) לדלת + התקנה
349   349   ציפוי טפט לפלדלת צד אחד

מחירון ל דלתות מולטילוק

 

דלתות מולטילוק

בע״ה.
דלתות מולטילוק

סוף סוף, זה קורה. חברת מולטילוק, יצרנית מנעולים ומערכות אבטחה, פורצת דרך ומשיקה קו ייצור דלתות כניסה.

זה שנים רבות שחברת מולטילוק  (חברת בת של הקונצרן הבינלאומי assa abloy), מייצרת ומשווקת מנעולים לכל העולם מוצרי נעילה ואבטחה, איכותיים, מהימנים ומהמובילים בשוק בחכמתם. השם והתארים שצברה מולטילוק ברבות השנים, הם הם אשר חרטו בדעת רבים בעולם בכלל וישראל בפרט, את ההכרה וההערכה הרבות אשר באות לידי ביטוי בלקוחות נאמנים ופרסום מפה לאוזן.

וכעת, לאחר שצברה נקודות זכות רבות וכבשה פסגות בתחומה, מולטילוק פותחת דלת ונכנסת לתחום הדלתות. 
כיום בישראל פועלות מספר חברות גדולות אשר שולטות בתחום דלתות הכניסה בעיקר,במגזר הפרטי והמוסדי. בינהן: רב בריח, שריונית חוסם ורשפים ועוד.
בצעד שכזה, הציפיות ממולטילוק הינן גדולות שכן מדובר בשחקניות רציניות ביותר עם דלתות איכותיות ששמן הולך לפניהם שנים רבות.

אין ספק כי מולטילוק תציע ללקוחות מוצר איכותי ומדוייק, דלתות אמינות עם עיצובים חדישים עם מינימום יתרון אחד ביחס למתחריה. כידוע מולטילוק משווקת את המיתוג יל yale, אשר מוכר ומוערך בעולם הן בזכות מוצרי הנעילה שלו, בדלתות וכלה במוצרים נוספים ורבים מתחומים אחרים לגמרי מדלתות.

נקודת הפתיחה היא היתרון של מולטילוק ביכולת השיווק של הדלתות שלה הינו היכולת להציע ללקוח מעבר לדלת, צילינדרים ומנעולים חכמים, מתקדמים ואיכותיים ביותר. עובדה המשדרגת את הדלת באופן משמעותי. בנוסף, מעבר לדלתות כניסה, מייצרת מולטילוק אביזרים רבים לדלתות פלדה, כגון: עיניות- דיגיטליות ורגילות, מנעול עליון (מנעול כספת), מנגנון נעילה (המתאים לדלת רב בריח), פרזולים וידיות איכותיים ובדגמים שונים, מערכות כניסה חכמות וביומטריות ועוד.

דלתות כניסה בישראל, אינן שונות כל כך אחת מהשניה. רובן ככולן עשויות מפלדה מגולבנת, בגימור של צביעה בתנור או טפט, רמת ההגנה, די דומה (בדגמים הסטנדרטיים), כך שהפרמטר החשוב אשר יכול לשים דגש דוקא על חברה מסויימת, הינו, האמינות והדיוק. ואת שניהם יש למולטילוק ובגדול.

כחברה ותיקה אשר מהותה העיקרי, יצור מנעולים וצילינדרים, שרובם עדינים ומורכבים מאוד, רמת הדיוק חשובה מאוד. הן בשלב התכנון והן בשלב היצור. שכן עשירית מילימטר פיספוס בעובי של חלק מסויים, אכן יכול לפגום בתקינות המוצר. בהתאם לכל, עש למולטילוק יכולת לייצר דלתות בעלות דיוק מירבי. הן ברמת הגימור, פני שטח הדלת חלקים, חירור וניקוב פח הדלת כך שיתאימו בצורה מופתית להתקנת מנגנון וידיות כאלה או אחרות, בריחים שפועלים בתנועה אופקית ואנכית בתיאום מבריק ועוד.

כך יוצאות לאור דלתות, ששמן הולך לפניהם ושאף אחד לא יוכל להתמודד מולן. דלתות של חברת מולטילוק. מעוצבות, מדוייקות ואיכותיות יותר מכולן.
          להזמנת דלת מולטילוק צור קשר:
                 משה 073-7608899