יצירת קשר בטלפון יצירת קשר בוואטסאפ
open
מנעול כספת
מחירון ל מנעול כספת


המחירים אינם כוללים מע"מ
מחיר לילה
עד 22:00
  מחיר יום
עד 17:00
   
179   99   פתיחת דלת טרוקה
229   149   פריצת דלת נעולה
299   179   פריצת ג'ואל (מנעול כספת) ג'ואל
249   149   פריצה לרכב (סטנדרטית)
329   299   צילינדר לפלדלת תוצרת רב בריח או מולטילוק שנה אחריות
239   199   צילינדר לפלדלת תוצרת חוץ + התקנה (שנה אחריות)
199   199   צילינדר רגיל (דלת עץ) + התקנה
479   379   מנעול כספת עליון + התקנה
1,690   1,790   דלת "רב בריח" (5 שנים אחריות)
429   379   מנגנון "רב בריח" + התקנה
799   599   מנגנון "שריונית-חוסם"
99   99   עינית לדלת + התקנה
119   119   סגר ביטחון לדלת + התקנה
119   119   מעצור (סטופר) לדלת + התקנה
349   349   ציפוי טפט לפלדלת צד אחד

מחירון ל מנעול כספת

 

מנעול כספתהחלפה, תיקון, התקנה או פריצה של מנעול כספת

כספת הוא האמצעי הטוב ביותר לשמור בבטחה את כל החפצים החשובים והיקרים שלכם מבלי להשתמש בשירותיו של גורם חיצוני כמו בנק או משכונאי. יחד עם זאת, כאשר אתם רוכשים כספת כדי לשמור על הדברים היקרים לכם, אתם בוודאי רוצים שהכספת הזאת תספק לכם את רמת הבטחון שאתם מצפים לה, שתהיה כספת בלתי ניתנת לחדירה, ושתספק לכם את הבטחון שכל מה שנמצא בתוכה יישאר בתוכה כל עוד זה מה שאתם רוצים. כדי להשיג מטרה זו, אתם רוצים להבטיח שהכספת מעוגנת היטב לקיר הבית או המשרד, אך יותר מכך אתם רוצים לוודא שהמנעול שמותקן בכספת הוא מנעול איכותי, רב בריחי, המספק רמת נעילה אולטימטיבית שכל פורץ יתקשה לעמוד בפניה.
מנעול כספת איכותי

מנעולים אנלוגיים או דיגיטליים

מנעול כספת יכול להיות משני סוגים מרכזיים: אנלוגי או דיגיטלי. בשני המקרים, המכניקה של המנעול היא דומה ואפילו זהה, אלא שבמנעול אנלוגי הנעילה מתבצעת באופן ידני על ידי מפתח וידית, בעוד שמנעול דיגיטלי המפתח הוא לוח מקשים, והנעילה מתבצעת על ידי מנוע קטן המניע את הבריחים אל מקומם. אי אפשר לטעון כי מנעול כספת מסוג זה טוב יותר ממנעול מסוג אחר, ואיכות ומורכבות המנעול מתבטאת בעיקר במנגנון הבריחים שלו, ולא בממשק המשתמש. בהיבט זה חשוב לבחור את המנעול שמעניק לכם את תחושת הבטחון הגבוהה ביותר. יש שירגישו בטוחים יותר עם מנעול אנלוגי עם מפתח וידית כבדה שנותנת את תחושת הבטחון ביד, ויש שיעדיפו מנעול דיגיטלי המעניק להם תחושה של חדשנות ובהמשך לכך תחושה גבוהה יותר של בטחון.

עבודה עם אנשי מקצוע מיומנים

בין שכך ובין שכך, כאשר אתם זקוקים לשירות סביב מנעול כספת, בין שמדובר בפריצה, בין שמדובר בתיקון או התקנה, ובין שמדובר בהחלפת המנעול, אתם רוצים לוודא שאתם מזמינים אנשי מקצוע אמינים ומיומנים, שיודעים להתמודד עם כל אתגר בתחום זה, ואת אנשי המקצוע הללו בדיוק, תוכלו למצוא אצל הודיני מנעולים המעמידה לרשותכם שורה של אנשי מקצוע בעלי ההכשרה המתאימה, הניסיון הנדרש והמיומנויות הייחודיות הנדרשות.

הודיני מנעולים – אמינות ומקצועיות

הודיני מנעולים היא חברת מנעולים גדולה ומובילה המספקת שירות מזה שנים רבות, לכל אזור גוש דן והמרכז. לאורך השנים רכשה החברה מוניטין רב סביב הרמה המקצועית של עובדיה, וסביב רמת המחירים המוצעים על ידה. כל המחירים שקופים ללקוח ומפורסמים באתר החברה, ולעולם לא תהיינה הפתעות. המחיר שמפורסם, הוא המחיר שייגבה.