יצירת קשר בטלפון יצירת קשר בוואטסאפ
open
מנעול רב בריח
מחירון ל מנעול רב בריח


המחירים אינם כוללים מע"מ
מחיר לילה
עד 22:00
  מחיר יום
עד 17:00
   
179   99   פתיחת דלת טרוקה
229   149   פריצת דלת נעולה
299   179   פריצת ג'ואל (מנעול כספת) ג'ואל
249   149   פריצה לרכב (סטנדרטית)
329   299   צילינדר לפלדלת תוצרת רב בריח או מולטילוק שנה אחריות
239   199   צילינדר לפלדלת תוצרת חוץ + התקנה (שנה אחריות)
199   199   צילינדר רגיל (דלת עץ) + התקנה
479   379   מנעול כספת עליון + התקנה
1,690   1,790   דלת "רב בריח" (5 שנים אחריות)
429   379   מנגנון "רב בריח" + התקנה
799   599   מנגנון "שריונית-חוסם"
99   99   עינית לדלת + התקנה
119   119   סגר ביטחון לדלת + התקנה
119   119   מעצור (סטופר) לדלת + התקנה
349   349   ציפוי טפט לפלדלת צד אחד

מחירון ל מנעול רב בריח

 

מנעול רב בריחמנעול רב בריח – מנגנון מורכב לטיפולם של אנשי מקצוע בלבד

בין שאתם צריכים להתקין מנעול רב בריח, בין שאתם צריכים להחליף מנעול, ובין שאתם צריכים לפרוץ או לתקן אותו, אתם רוצים לוודא שאתם עובדים רק עם מנעולנים מקצועיים המציעים באופן ספציפי שירות סביב מוצרי רב בריח. כשמו כן הוא, רב בריח הוא מנגנון השולח שורה של בריחים אל ארבעת משקופי הדלת בכל נעילה ופתיחה מתוך כוונה לייצר אחיזה כמה שיותר חזקה של הדלת במשקוף. יש הרואים בכך דבר מיותר, שהרי האתגר הגדול ביותר הוא למנוע את פריצת המנעול, ולא את שבירת הדלת. יחד עם זאת, תמיד כדאי להיזכר בתקופה שבה הדלתות היו עשויות עץ, ובאמצעות בעיטות ספורות היה ניתן לפרוץ אותה לגמרי.

לא משנה מה הבעיה, אפשר לפתור אותה

מנעול רב בריח ודלת רב בריח הפכו אולי לסטנדרט בעשורים האחרונים, אבל מדובר בסטנדרט הכרחי וחשוב, שעליו רק אפשר להוסיף מנגנוני בטיחות נוספים. אחרי שאמרנו את זה, העניין שמעסיק אתכם כרגע הוא העובדה שאתם פשוט לא יכולים לפתוח או לסגור את הדלת, שהמפתח נשבר לכם במנעול, שסיבוב המפתח במנעול הפך להיות מאוד קשה, ואתם רוצים, בחוכמה רבה, לפתור את הבעיה כעת, לפני שהיא תחמיר ותהפוך לתקלה שתיקונה יעלה הרבה מאוד כסף.

חשוב להקפיד על אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים

להיתקע מחוץ לבית מבלי יכולת לפתוח את הדלת הוא אירוע שיכול להתרחש בכל יום ובכל שעה, וכאשר זה קורה אתם רוצים למצוא את אנשי המקצוע המתאימים ביותר, על אף הלחץ שאתם נתונים בו. ואכן, אל תיתנו למצב המלחיץ שבו אתם נתונים, לקבל החלטות שיכולות לעלות לכם מאות ואלפי שקלים מיותרים. הקפידו תמיד שאתם בוחרים במנעולן מקצועי המסוגל להתמודד עם כל אתגר שעלול להציב מנעול רב בריח מבלי לעשות לדלת יותר נזק מאשר מה שנדרש.
מנעול רב בריח מנחושת

הודיני מנעולים – חברה עם ניסיון, מוניטין וצוות של מומחים

חברת הודיני מנעולים היא חברת מנעולים מובילה הפועלת באזור המרכז מזה שנים רבות, ומציעה מגוון רחב של שירותי מנעולנות לכל סוגי המנעולים והיישומים, לרבות דלתות כניסה, דלתות רכב, כספות, שערים וכדומה. כל פעילות החברה מבוססת על צוות של מנעולנים מקצועיים בעלי ההסמכה הנדרשת, ובעלי תעודות הרישוי המתאימות ממשטרת ישראל, תעודות שבהן חייב להחזיק כל מנעולן, ולבטח מנעולן מקצועי המתפרנס מעבודתו. הודיני מנעולים מציעה לכם רמה מקצועית גבוהה, אמינות מלאה ומחירים קבועים מראש, שהחברה מתחייבת לעמוד בהם בכל מקרה ומקרה, בלי הפתעות ובלי ניסיונות תחמון חובבניים.