יצירת קשר בטלפון יצירת קשר בוואטסאפ
open
פלדלת
מחירון ל פלדלת


המחירים אינם כוללים מע"מ
מחיר לילה
עד 22:00
  מחיר יום
עד 17:00
   
179   99   פתיחת דלת טרוקה
229   149   פריצת דלת נעולה
299   179   פריצת ג'ואל (מנעול כספת) ג'ואל
249   149   פריצה לרכב (סטנדרטית)
329   299   צילינדר לפלדלת תוצרת רב בריח או מולטילוק שנה אחריות
239   199   צילינדר לפלדלת תוצרת חוץ + התקנה (שנה אחריות)
199   199   צילינדר רגיל (דלת עץ) + התקנה
479   379   מנעול כספת עליון + התקנה
1,690   1,790   דלת "רב בריח" (5 שנים אחריות)
429   379   מנגנון "רב בריח" + התקנה
799   599   מנגנון "שריונית-חוסם"
99   99   עינית לדלת + התקנה
119   119   סגר ביטחון לדלת + התקנה
119   119   מעצור (סטופר) לדלת + התקנה
349   349   ציפוי טפט לפלדלת צד אחד

מחירון ל פלדלת

 

פלדלתכל השירותים סביב מוצרי פלדלת

דלתות פלדה הוא כבר מזמן הסטנדרט של דלתות כניסה לבית, וכיום כל בית חדש נמסר לבעליו עם דלת פלדה, לאחר שלאורך תקופה ארוכה נערכה גם הסבה שיטתית של דלתות עץ לדלתות פלדה בכל רחבי הארץ. השימוש בדלתות פלדה הוא מרכיב קריטי בהגנה מפני פריצה לבית או למשרד, ולמעשה מאלץ את הפורץ להתמודד עם המנעול המותקן בדלת, מבלי יכולת לבצע פריצה גסה ואלימה מצד אחד, אך קלה ופשוטה מצד שני, על ידי פריצת הדלת עם מספר בעיטות. מרגע שהתקנתם פלדלת, כעת נותר לכם להבטיח שהמנעול ומנגנון הנעילה יודעים אף הם לספק את רמת הבטחון שאותה אתם מבקשים לעצמכם.

עבודה של מקצוענים

בהיבט זה, פלדלת הייתה הדלת פורצת הדרך בעולם המנעולים והדלתות, שידעה לספק פתרון שלם של דלת פלדה עם מנגנון רב בריחי. יחד עם זאת, ככל שעולה המורכבות של מנגנוני הנעילה, והמורכבות של פריצת הדלת עבור פורצים, כך גם עולה הרמה המקצועית הנדרשת לצורך תיקון מנעולי ודלתות פלדה. בהיבט זה, אם נתקלתם במצב שבו אינכם יכולים לפתוח או לסגור את הדלת, ואתם עומדים תקועים מחוץ לבית שלכם, אתם רוצים למצוא מנעולן המתמחה בעבודה עם דלתות פלדה, ועם מנגנוני נעילה מורכבים. מנעולנים חובבניים יפתרו לכם בסופו של דבר את הבעיה, אך זה עלול לעלות לכם בדלת כולה, או בהחלפה מיותרת של המנעול.

שירות מסביב לשעון

בחברת הודיני מנעולים, אנו מציעים את כל שירותי המנעולים לכל סוג של דלת ולכל סוג של מנעול, ואנו מציעים זאת מסביב לשעון, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. בחברה מועסקים צוות של מנעולנים מקצועיים ומוסמכים שעוברים הכשרות ייעודיות סביב טכנולוגיות נעילה מתקדמות, לרבות מנעולים אנלוגיים ודיגיטליים, ומסוגלים לספק פתרון לכל אתגר, לכל תקלה ולכל בעיה שיש לכם במנעול. החברה מקפידה על אספקת שירות מדוייק ומתאים, מבלי לגרום לנזק שאינו נדרש, ומבלי לבצע עבודות מיותרות שהלקוח אינו צריך לשלם עליהן.
פלדלת הפלא

חברה מנוסה ובעלת מוניטין בעולם המנעולים

חברת הודיני מנעולים היא חברת מנעולים וותיקה ומקצועית, המספקת מזה שנים רבות שירות מנעולים בכל אזור גוש דן והמרכז. במהלך השנים פיתחה החברה מדיניות שירות מתקדמת המעמידה בפני הלקוח את כל המידע בשקיפות מלאה, לרבות פרסום מחירון באתר החברה, פרסום מאמרים מקצועיים המסבירים את אופן פעולת המנעולים ומנגנוני הנעילה, ושיטות עבודה שונות ודרכי התמודדות עם קריאות שירות מכל הסוגים. צרו קשר עם הודיני מנעולים, ואנו נפתור לכם כל בעיה שיש לכם במנעול פלדלת או כל מנעול אחר

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הקליקו למידע נוסף אודות מיטות נוער וידר