יצירת קשר בטלפון יצירת קשר בוואטסאפ
open
צילינדר לדלת
מחירון ל צילינדר לדלת


המחירים אינם כוללים מע"מ
מחיר לילה
עד 22:00
  מחיר יום
עד 17:00
   
179   99   פתיחת דלת טרוקה
229   149   פריצת דלת נעולה
299   179   פריצת ג'ואל (מנעול כספת) ג'ואל
249   149   פריצה לרכב (סטנדרטית)
329   299   צילינדר לפלדלת תוצרת רב בריח או מולטילוק שנה אחריות
239   199   צילינדר לפלדלת תוצרת חוץ + התקנה (שנה אחריות)
199   199   צילינדר רגיל (דלת עץ) + התקנה
479   379   מנעול כספת עליון + התקנה
1,690   1,790   דלת "רב בריח" (5 שנים אחריות)
429   379   מנגנון "רב בריח" + התקנה
799   599   מנגנון "שריונית-חוסם"
99   99   עינית לדלת + התקנה
119   119   סגר ביטחון לדלת + התקנה
119   119   מעצור (סטופר) לדלת + התקנה
349   349   ציפוי טפט לפלדלת צד אחד

מחירון ל צילינדר לדלת

 

צילינדר לדלתכל התיקונים וכל השירותים עבור צילינדר לדלת

קשה לומר מה הוא הרכיב החשוב ביותר בכל דלת כניסה, אך בעידן שבו כל הדלתות עשויות פלדה, ומחוברות למשקוף פלדה, אין ספק שהחוליה ההופכת לחשובה והמרכזית ביותר הוא צילינדר לדלת. הדלת לכשעצמה היא בסך הכל לוח עץ או פלדה, שאפשר לעשות בו מגוון רחב של שימושים חוץ מדלת. הדבר שהופך לוח עץ או מתכת לדלת הוא הצילינדר המותקן בה. הצילינדר הוא למעשה המנגנון המאפשר את פתיחת הדלת, סגירת הדלת ונעילת הדלת באמצעות מפתח. אחרי שאמרנו את זה, ברור מדוע תקינות הצילינדר היא הדבר החשוב ביותר בשימוש תקין ויעיל בדלת הבית.

תקלה בצילינדר חשוב לפתור כמה שיותר מוקדם

כאשר מדובר על צילינדר לדלת, התקלה בדרך כלל אינה מגיעה כך פתאום כרעם ביום בהיר, אלא לאחר תקופה ארוכה שבה ניתן להרגיש שהצילינדר אינו מתפקד כראוי, עד שלבסוף המנגנון הפנימי פשוט קורס. צילינדר לדלת הוא מנגנון מכני המכיל חלקים נעים, ואי לכך עלול לסבול משחיקה לאורך זמן, מהצטברות של לכלוך ואבק, אדי שומן ופיח ועוד מגוון חומרים שמפריעים למנגנון לתפקד בצורה חלקה. בשלב ראשון מרגישים שהשימוש במפתח הופך להיות קשה יותר, ובכל סיבוב של המפתח ישנה תחושה שהוא עומד להישבר מהכוח המופעל עליו. בהמשך, מידת הקושי הולכת ועולה, עד שלבסוף המפתח נשבר בתוך המנעול, או שחלקיו הפנימיים של המנעול נשברים או מתעקמים.
צילינדר לדלת איכותי

הזעיקו את המקצוענים

במצב כזה, אתם רוצים למצוא את המקצוענים בעולם המנעולים, אנשי מקצוע המסוגלים להתמודד עם כל בעיה של צילינדר לדלת, ויכולים לפרוץ את המנעול, לתקן אותו, להחליף אותו ולעשות כל פעולה נדרשת על מנת לאפשר לכם להיכנס לבית ולחזור אל שגרת יומכם כמה שיותר מהר. אם נתקלתם במצב כזה, אל תנסו לעשות את הדברים בעצמכם, ואל תסתכנו בגרימת נזק רב יותר מאשר תועלת. מייד כשאתם מבינים שמדובר בתקלה במנעול, הזעיקו את המקצוענים ובתוך שעות ספורות תוכלו להניח את הכל מאחוריכם.

הודיני מנעולים – שירותי מנעולים מסביב לשעון

הודיני מנעולים היא חברת מנעולים המעסיקה צוות שלם של מקצוענים בתחום המנעולים, עם תעודות הסמכה ורישות ועם ידע נרחב בכל סוגי המנעולים ויישומי הנעילה לרבות דלתות כניסה, דלתות רכב, כספות, שערים, מנעולים תלויים וכדומה. החברה מספקת את שירותי בכל יישובי גוש דן והמרכז ומציעה את שירותיה בזמינות מלאה מסביב לשעון 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע