יצירת קשר בטלפון יצירת קשר בוואטסאפ
open
צילינדר מולטילוק
מחירון ל צילינדר מולטילוק


המחירים אינם כוללים מע"מ
מחיר לילה
עד 22:00
  מחיר יום
עד 17:00
   
179   99   פתיחת דלת טרוקה
229   149   פריצת דלת נעולה
299   179   פריצת ג'ואל (מנעול כספת) ג'ואל
249   149   פריצה לרכב (סטנדרטית)
329   299   צילינדר לפלדלת תוצרת רב בריח או מולטילוק שנה אחריות
239   199   צילינדר לפלדלת תוצרת חוץ + התקנה (שנה אחריות)
199   199   צילינדר רגיל (דלת עץ) + התקנה
479   379   מנעול כספת עליון + התקנה
1,690   1,790   דלת "רב בריח" (5 שנים אחריות)
429   379   מנגנון "רב בריח" + התקנה
799   599   מנגנון "שריונית-חוסם"
99   99   עינית לדלת + התקנה
119   119   סגר ביטחון לדלת + התקנה
119   119   מעצור (סטופר) לדלת + התקנה
349   349   ציפוי טפט לפלדלת צד אחד

מחירון ל צילינדר מולטילוק

 

צילינדר מולטילוקפריצה, תיקון, התקנה והחלפת צילינדר מולטילוק

תקלות בצילינדר של דלת קורות, והן קורות בכל יום עשרות ומאות פעמים בכל רחבי הארץ. כאשר מדובר על צילינדר פשוט, כל מנעולן יכול לפתור את הבעיה, אם כי גם במקרים פשוטים אלה ישנם מנעולנים שיעשו עבודה נקייה ומקצועית, וישנם כאלה שיעשו הכל כדי לנפח את המחיר ולייצר הוצאות מיותרות ללקוח. כאשר מדובר על צילינדר מולטילוק, העבודה הופכת למורכבת הרבה יותר, ואם מדובר במנעולן חובב, התוצאות יכולות לעלות ביוקר ולהשית עליכם נזק גדול הרבה יותר מאשר תועלת.
צילינדר מולטילוק פנטסטי

לזהות את המנעולנים המקצועיים

בדיוק מהסיבות האלה, בכל מקרה שבו עליכם לתקן, להחליף, להתקין או לפרוץ צילינדר מולטילוק, אתם רוצים למצוא את המנעולנים הטובים ביותר, מנעולנים בעלי מוניטין כאנשי מקצוע אמינים ומיומנים, שיידעו להתמודד עם האתגר העומד בפניהם בזמן קצר, בצורה יעילה ובמינימום הוצאות עבורכם. מנעולנים מקצועיים מציעים בדרך כלל סל שלם של שירותים, לרבות פריצת כספות, דלתות כניסה לבית, דלתות רכב, שערים, מנעולי תלייה וכדומה. מנעולנים מקצועיים מציעים את השירותים שלהם מסביב לשעון, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. מנעולנים מקצועיים זוכים להמלצות מאין ספור כיוונים, וזוכים למוניטין רב בתחום המנעולים והדלתות.

הזעיקו את הודיני, ושימו את כל הסיפור מאחוריכם

הודיני מנעולים היא דוגמא לחברה בעלת מוניטין חיובי מאוד בעולם המנעולים, חברה המסוגלת להתמודד עם כל אתגר סביב צילינדר מולטילוק ודומיו. החברה מציעה שירותי פריצה ותיקון של מנעולי כספות, בין שמדובר במנעולים אנלוגיים, ובין שמדובר במנעולים דיגיטליים. כשהצילינדר שלכם עושה לכם בעיות, ואתם לא מצליחים לפתוח או לנעול את הדלת, אל תבזבזו זמן על ניסיונות שווא לתקן את הצילינדר בעצמכם, כדי שלא תגרמו לצילינדר נזק נוסף, שיכול להעלות בצורה משמעותית את עלות התיקון לאחר מכן. הזעיקו את המקצוענים של הודיני, ובתוך שעות ספורות מאוד תוכלו להניח את כל העניין מאחוריכם ולהמשיך בשגרת יומכם.

הודיני מנעולים – חברה מקצועית עם רקורד עשיר

חברת הודיני מנעולים היא חברה וותיקה ומקצועית בתחום המנעולים, וממש כמו הודיני, אין אף מנעול שעומד בפניה. ברקורד של צוות המנעולנים של החברה אפשר למצוא פריצות של כספות אנלוגיות ודיגיטליות, פריצה והתקנה של צילינדרים ומנעולים מכל הסוגים ובכל הגדלים, לרבות מנעולים בעלי מנגנונים מתוחכמים ומנעולי רב בריח. כל שירותי החברה מסופקים 24 שעות ביממה לאורך כל השבוע בכל אזור גוש דן והמרכז, ועל מנת להבטיח ללקוח את השירות הטוב ביותר, מחירון החברה מפורסם באתר האינטרנט ומבטיח לכם שהמחיר שהוצע לכם, הוא גם המחיר שייגבה מכם, בלי הפתעות.