יצירת קשר בטלפון יצירת קשר בוואטסאפ
open
צילינדר
מחירון ל צילינדר


המחירים אינם כוללים מע"מ
מחיר לילה
עד 22:00
  מחיר יום
עד 17:00
   
179   99   פתיחת דלת טרוקה
229   149   פריצת דלת נעולה
299   179   פריצת ג'ואל (מנעול כספת) ג'ואל
249   149   פריצה לרכב (סטנדרטית)
329   299   צילינדר לפלדלת תוצרת רב בריח או מולטילוק שנה אחריות
239   199   צילינדר לפלדלת תוצרת חוץ + התקנה (שנה אחריות)
199   199   צילינדר רגיל (דלת עץ) + התקנה
479   379   מנעול כספת עליון + התקנה
1,690   1,790   דלת "רב בריח" (5 שנים אחריות)
429   379   מנגנון "רב בריח" + התקנה
799   599   מנגנון "שריונית-חוסם"
99   99   עינית לדלת + התקנה
119   119   סגר ביטחון לדלת + התקנה
119   119   מעצור (סטופר) לדלת + התקנה
349   349   ציפוי טפט לפלדלת צד אחד

מחירון ל צילינדר

 

צילינדרכל סוגי השירותים עבור צילינדר, מנגנון נעילה או דלת

צילינדר הוא המרכיב המרכזי שהופך דלת לדלת, וללא מנגנון נעילה, לא מדובר בדלת אלא רק בלוח עץ או פלדה שאפשר לעשות בו שימושים רבים, חוץ מדלת. עד לפני מספר עשורים, מנגנון הנעילה המתוחכם ביותר היה מנגנון פשוט המיושם עד היום בדלתות כניסה, מנגנון נעילה השולח בריח קטן הממוקם בתוך המנגנון עצמו, אל עבר מגרעת קטנה במשקוף הדלת. מנגנון זה מסתמך למעשה על נקודת אחיזה אחת של הדלת במשקוף, מה שמעלה את הסיכון לפריצת הדלת באמצעות שבירתה או ניתוקה ממקומה.
צילינדר נדיר

מנעולנים מקצועיים להתמודדות עם כל רמה של מורכבות

יחד עם זאת, בשנים האחרונות פותחו שורה של מנגנוני נעילה, ויושמו דלתות חדשות עשויות פלדה, מה שהפך את הפריצה דרך שבירת הדלת לדבר כמעט בלתי אפשרי, ולבטח לא כדאי עבור הפורץ. מנגנונים אלה מבוססים על צילינדר רב בריחי השולח מספר בריחים העוברים דרך הדלת עצמה, אל עבר מגרעות ייעודיות בכל צידי המשקוף, כך שבנעילת הדלת, נוצרת אחיזה מושלמת של הדלת במשקוף. מנגנון זה מעניק לכם רמה גבוהה של בטחון בביתכם, אך במקרה של תקלה במנגנון, מורכבות התיקון או הפריצה עולה בצורה משמעותית, מה שאומר שתצטרכו לחפש את המנעולנים המקצועיים ביותר, שיבצעו עבורכם עבודה חלקה ללא גרימת נזק היקפי לדלת.

שירותי מנעולנות מסביב לשעון

המנעולנים המקצועיים של הודיני מנעולים, יודעים להתמודד עם כל סוג של צילינדר, וכל סוג של מנגנון נעילה. מרגע שזיהיתם שישנה תקלה במנגנון הנעילה, הדבר הראשון שאתם רוצים לעשות הוא להזעיק את המנעולנים המקצועיים שלנו, שיגיעו אליכם במהירות, יבצעו את העבודה הנדרשת על פי מחיר מוגדר מראש, בלי הפתעות, ויאפשרו לכם לשכוח מכל האירוע ולחזור אל שגרת יומכם כמה שיותר מהר. את השירות של המנעולנים המקצועיים שלנו תוכלו להזמין בכל שעה ביום, ובכל יום בשבוע, פשוט מכיוון שתקלה במנעול הדלת יכולה להתרחש בכל רגע נתון, ואנחנו רוצים להיות זמינים עבורכם בכל רגע שתיתקלו במצב כזה.

הודיני מנעולים – כל מה שקשור למנעולים ודלתות

חברת הודיני מנעולים היא חברה המתמחה בעולם המנעולים, ויודעת לבצע את כל סוגי העבודות והמשימות הקשורות למנעולים ודלתות, לרבות פריצה, תיקון, התקנה והחלפה, ולרבות דלתות כניסה של בית, משרד או מפעל, מנעולי תלייה, מנעולים אנלוגיים או דיגיטליים, כספות, שערים כבדים, דלתות של רכב וכל מנגנון נעילה אחר. בחברה תוכלו ליהנות גם משירותים של שכפול מפתחות לבית ולרכב, שחזור מפתחות במקרה של אובדן, או גניבה, וכל שירות אחר שתזדקקו לו בעולם המנעולים והדלתות