יצירת קשר בטלפון יצירת קשר בוואטסאפ
open
תיקון דלת
מחירון ל תיקון דלת


המחירים אינם כוללים מע"מ
מחיר לילה
עד 22:00
  מחיר יום
עד 17:00
   
179   99   פתיחת דלת טרוקה
229   149   פריצת דלת נעולה
299   179   פריצת ג'ואל (מנעול כספת) ג'ואל
249   149   פריצה לרכב (סטנדרטית)
329   299   צילינדר לפלדלת תוצרת רב בריח או מולטילוק שנה אחריות
239   199   צילינדר לפלדלת תוצרת חוץ + התקנה (שנה אחריות)
199   199   צילינדר רגיל (דלת עץ) + התקנה
479   379   מנעול כספת עליון + התקנה
1,690   1,790   דלת "רב בריח" (5 שנים אחריות)
429   379   מנגנון "רב בריח" + התקנה
799   599   מנגנון "שריונית-חוסם"
99   99   עינית לדלת + התקנה
119   119   סגר ביטחון לדלת + התקנה
119   119   מעצור (סטופר) לדלת + התקנה
349   349   ציפוי טפט לפלדלת צד אחד

מחירון ל תיקון דלת

 

תיקון דלת


מתי אתם צריכים את שירותיו של מנעולן מקצועי

הרגע חזרתם הביתה מבילוי לילי עם חברים. אין אף אחד בבית, ואתם לא מצליחים לפתוח את הדלת. מה עושים? למי כדאי לפנות? אתם לא יכולים להיכנס לדירה, וחייבים להזמין באופן מיידי, מנעולן מקצועי ואמין, שיבצע תיקון דלת מיידי, כדי שתוכלו סופסוף להיכנס לביתכם. כאשר אתם זקוקים למנעולן מקצועי ומיומן, אל תתפתו להזמין מנעולן שאינכם מכירים. פנו אלינו, להודיני מנעולים, ואנחנו נגיע אליכם בכל שעה ביום. אצלנו אין הפתעות אחרי שקובעים מחיר, והשירות מהיר ויעיל, בדיוק כמו שאתם צריכים.

איך מזהים מנעולן אמין ומקצועי

במנוע החיפוש של גוגל יש עשרות מנעולנים, שמציעים את שירותיהם בזול, עד שהם מגיעים אליכם הביתה. ואז, הם מתחילים לספר לכם סיפורים, על תוספות למחיר שהם חייבים, אבל ממש חייבים, לבקש מכם, כי בזמן שפניתם אליהם, הם לא ידעו מה יהיה היקף התיקון. אל תתנו לאף אחד לסחוט אתכם, בגלל שאתם רוצים לקבל שירות מיידי ולהיכנס לביתכם. הכינו מראש את מספר הטלפון של מנעולן בעל מוניטין ומנוסה, שיגיד לכם מראש את עלות התיקון, ויעמוד מאחורי הצעת המחיר שלו.

אל תוותרו על אמינות ומקצוענות כאשר אתם מזמינים מנעולן

שני נושאים חשובים ביותר כאשר מזמינים מנעולן הביתה, במיוחד כשמדובר בתיקון כמו תיקון דלת הכניסה. נושאים של אמינות ומקצועיות של המנעולן, הינם נושאים קריטיים כשמזמינים מנעולן הביתה. חשוב ביותר כשמכניסים מנעולן הביתה,לבדוק אם יש לו תעודות יושר והסמכה. תזכרו שמנעולן שמחזיק עסק ומשווק מוצרים איכותיים, חייב גם לשמור על המוניטין שלו כמנעולן אמין ומקצועי. גלישה קצרה באינטרנט בזמן שאתם מחפשים מנעולן מקצועי, תאפשר לכם לגלות במהירות, מיהו מנעולן איכותי, ומיהם המנעולנים האחרים.

לא חייבים לשלם ביוקר כדי לקבל שירות או מוצר איכותי

הסברה הקיימת אצל אנשים רבים, שמוצר או שירות יקרים, הם גם איכותיים יותר, לרוב, אינה נכונה. אפשר לרכוש מוצר או להזמין שירות, אצל ספקים שגובים מחירים הוגנים וריאליים עבור השירותים שלהם, ועדיין לקבל שירותים ומוצרים איכותיים.